Wpis z mikrobloga

nie potrafią przekonać głupich, debilowatych ludzi


@beniamin-k: Ja próbowałem, ale się nie da. Ci ludzie są codziennie programowani przez TVP. Choćbyś nie wiem co zrobił i ile argumentów podał, to codzienne pranie mózgu wygrywa. Ci ludzie mają napchane fejków do głowy(Grodzki kopertnik, Komorowski wszedł na krzesło, itp.) a jak im podasz logiczne argumenty to albo ich nie rozumieją, albo zbywają je w stylu "inni tez kradli", "to prowokacja opozycji" itp. Beton.
@Alosa-kiev: Moim tokiem rozumowania? Ja nikogo nie nazywam debilem, ani jednej, ani drugiej strony. To wybitnie strona PO nazywa stronę PiS (tak to mniej więcej nazwę) debilami, raczej w drugą stronę takich wyzwisk nie ma.
@Ranger: Jeżeli zarabiasz 1500zł i dostajesz dodatkowo 500/1000/1500+ i nie masz perspektyw na lepszy zarobek, to głosuj na tych, dzięki którym żyje Ci się lepiej. To jest raczej logiczne myślenie, a nie debilizm chyba.
Jedno pytanie mi się nasuwa... Dlaczego wielce wykształceni obywatele, elita intelektualna narodu, oświeceni ludu - nie potrafią przekonać głupich, debilowatych ludzi? Nie potrafi przeprowadzić w taki sposób kampanii, nie potrafi wytłumaczyć ludziom, że robią źle? Argumentów brakuje?


@beniamin-k: Kilkadziesiąt lat komuny ciężko nadrobić. Miliony ludzi chcą by było jak w PRLu: domiar na "prywaciarzy", państwo ma dać, emerytury wcześniejsze, LGBT pogonić "hiacyntem", a pracy w niedzielę zakazać.
Argumentów brakuje?


@beniamin-k: głupek wie lepiej. Dlatego nie przekonasz antyszczepionkowca. Nieważne jakich argumentów użyjesz, możesz mieć doktorat i profesurę. Oni wiedzą lepiej.