Wpis z mikrobloga

@beniamin-k: tu nikogo nie trzeba przekonywać, nie ma czego dyskutować tylko pozwolić naturze obrać swój własny bieg. Łaska pańska na pstrym koniu jeździ - przyjdzie chlebek po 1 euro (8 złotych), 13-ty i 14-ty ZUS, dopłaty z UE zabiorą lub przytną (o ile Polska będzie w UE), bezrobocie zrobi się wsród młodych hiszpańskie, pół kraju znowu na zmywak wyjedzie, śladami większości lekarzy i pielęgniarek, którzy już nie od wczoraj przecierają szlaki
@beniamin-k a powtarzanie w kółko że PO było przeciw i maglowanie że tylko prezydentura dudy gwarantuje utrzymanie socjalu i wieku emerytalnego zrobiły robotę. Albo brakuje ci intelektu jak nie zrozumiałeś przekazu albo ordynarnie łżesz.
@beniamin-k widocznie kraj nie był w takiej runie po rządach PO jak go malowano. Było z czego dawać bo zostały rezerwy, które przejadamy. Tylko nie pisz proszę o uszczelnieniu VAT bo ta bajka została już kilkakrotnie obalona.
@tomekruslan: chyba trochę nie rozumiesz, gdzie te wybory zostały przegrane przez Trzaskowskiego. Dlatego zadałem to pytanie - proponuję się nad tym zastanowić. Co do TVP - oglądałem w piątek Fakty w TVN - myślę, że media dobrze się zbalansowały ;)
@beniamin-k zostały przez niego przegrane bo nie posłał syna do komunii, zatopił Warszawę, wpuścił ścieki do Wisły i podawał narkotyki kierowcom autobusów. Do tego pozwoli gejom uczyć dzieci masturbacji w szkołach i zabierze socjal. Za nim jak jeździec apokalipsy wjedzie Tusk i wrócą przekręty ośmiorniczki i zegarki. Może coś pominąłem ale to jest przekaz pluralistycznej i bezstronnej z założenia telewizji publicznej. Wynik Trzaskowskiego to sukces przy takiej ilości pomyj wylewanych na niego
@tomekruslan: No to faktycznie - elita intelektualna narodu. 49.8 % - więcej się nie da. Przegrał, bo poprowadził kampanię nie wystarczająco dobrze. Zapytałem w wątku - dlaczego, ale widzę, że zamiast się zastanowić, robisz jakieś fikołki. Nie potrzebuję takich odpowiedzi.
@beniamin-k spójrz w jakiej grupie wiekowej i w jakich regionach wygrał Duda. To są właśnie odbiorcy do których trafił przekaz wiadomości. Trzaskowski nie miał za dużych szans przejąć tego elektoratu bo nie miał ani czasu na to ani możliwości przebicia się. Jak na kandydata z łapanki i tak poszło mu nad wyraz dobrze. Zwycięstwo Dudy na poziomie 1-3% to jakaś żenada, która po pięciu latach prezydentury pełnej rzekomych sukcesów pokazuje że tylko
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@beniamin-k: mam kolegę z roboty, wielkiego wyznawcę ***, ostatnio stracił prawko, dla żartów złamał żonie nogę, a jak spróbujesz go przekonać, żeby się zastanowił, bo może się myli, to nic to nie daje. Skończy ci dyskusje "przynajmniej dzieciakiom dajom socjal". Po pierwszej rozmowie z nim chciało mi się płakać i odechciało cokolwiek, a jeszcze kilka godzin pracy zostało.
@beniamin-k: bo idiota nawet się w gównie wytapla, jeśli znajdzie ku temu dobry powód. Albo zagłosuje na Dudę. :) Choćbyś nie wiem jak się starał, nie przemówisz do rozsądku.
Dlaczego wielce wykształceni obywatele, elita intelektualna narodu, oświeceni ludu - nie potrafią przekonać głupich, debilowatych ludzi? Nie potrafi przeprowadzić w taki sposób kampanii, nie potrafi wytłumaczyć ludziom, że robią źle? Argumentów brakuje?


@beniamin-k: Jak ktoś przez kilka lat przekonuje osobę o wąskich horyzontach, że to jednak ona ma rację, wie lepiej, jest mądrzejsza i tak dalej, to w końcu żaden inny przekaz do niej nie dociera. Przeświadczenie o własnej wielkości osoby
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beniamin-k: w Polsce mamy #!$%@? rząd I nie mniej #!$%@?ą opozycję. PO zawodzi wszystkich jako największa partia opozycyjna i powinna już dawno zdechnąć zostawiając miejsce dla nowych i lepszych. Już myślałem, że kidawa w końcu ich zatopi ale się w ostatniej chwili gnoje odratowali.