Wpis z mikrobloga

@Shrug: nie bez powodu taka metodologię się przyjmuje. Jeśli skoczy o więcej niż 1 procent to ipsos może się pożegnać z robieniem sondaży wyborczych. Już były wybory gdzie każdy miał swoje wyniki. Na nich ta pracownia wypłynęła, bo wszystko bo zgodnie z ich tolerancja błędu. Dla mnie sprawa skończona, chyba że będzie dużo protestów.
@Atomus: Albo jeszcze jakiś cud z zagranicą ( ͡° ʖ̯ ͡°) no, ale napisałem, żeby sprostować co to znaczy 90% komisji w late poll, teraz to chyba do rana już czekać, czyli spać xD
@Shrug: myślałem że to bardziej dla dania nadziei niż dla sprostowania hehe. Jestem praktycznie pewien że od ogłoszenia oficjalnych wyników przez pkw mamy wojnę na protesty wyborcze, wojnę w sądzie najwyższym i o dymisje szefa MSZ w związku z niemożliwością głosowania i nieudolna dystrybucja kart itd. itp. Będzie się działo jak przy okazji TK czy Smoleńska. A w tle covid na który każdy ma już wywalone co widać codziennie na każdym
@Atomus: Dla nadziei też, ale no trzeba byc realistą, a że politycznie zacznie sie syf, przypadki o ktorych piszesz to jasne, znowu ten cały rwetes i chaos, szkoda gadac...