Wpis z mikrobloga

Powtórzę jeszcze raz PO przegra przez swoją arogancję , #!$%@? wszystkich z mniejszych ośrodków , linkowanie się z "artystyczną elitą". A jeżeli przegra Duda to dzięki Kurskiemu i TVP bo to co oni #!$%@?ą to głowa mała. Czemu jesteśmy zmuszani do takich wyborów przez zagorzałych fanatyków POPiSu #!$%@? obudzmy się za 3 lata , bo przekształci się to w wojnę domową #wybory
  • 4
@RodzynR: RT przegra m.in. przez samą końcówkę w której ujawnił swój kompleks niskiego wzrostu wrzucając filmik w którym udaje wysoką osobę - jeśli przy tak mało istotnej sprawie ma problemy to strach myśleć co by było gdyby został prezydentem i naprawdę zaczęły się schody... A Duda teraz powinien zabawić się w Banasia (w II kadencji uwolni się od zależności od PiS) ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tyrytyty ludzie produktywni , w tym ja pamiętają że miało być 3x15 , jak Donald obiecywał cała moja rodzina głosowała i wierzyła , zrobili fikołka , z nas debila , a potem kradli bez umiaru jak w sumie ten rząd PiSu , potem wmawiają ludziom że są zbawicielami bez konkretów znów mydlą oczy to jak inaczej to nazwać ? Co miesiąc ponad parę tysięcy #!$%@? mi z dochodowego na patologie , myślisz
@tyrytyty Ludzie np. Tomczyk czy Nitras nie pomagają odciągnąć PiS od koryta uwierz mi. Toksyczni i aroganccy , Polacy takich cwaniaczków nie lubią , wystarczyło pozbyć się ich z sztabu , #!$%@?ć do nowoczesnej co kolwiek dać kogoś z sympatią