Wpis z mikrobloga

  • 77
I co gwiazdkowicze , przegraliście przez swoją głupotę #!$%@? ludzi ze wsi , słabszych biedniejszych niż wy przewracający papiery królowie życia za 3k netto z korpo , #!$%@? się i poszli na wybory . To dzięki wam , ale mnie to nie dziwi zawsze Ci tolerancyjni są najmniej tolerncyjni . Dla was ktoś inny niż z waszej bajki to śmieć , i karma wróciła . Zazwyczaj głosuje na konfę , mam ziomka geja który jest mega spoko i bardzo go lubię ,toleruje i szanuję a jemu nie przychodzi do głowy wyzywanie mnie teraz od faszystów , bo jesteśmy ludźmi z innymi poglądami i szanujemy to , w przeciwieństwie tu do większości piesków z wykopu z Pisu lub PO . A dalej durnie będzie konfe oczerniać na wyborach , a jeszcze tydzień temu byliśmy waszymi przyjaciółmi ha tfu dwulicowce #wybory
  • 43
  • Odpowiedz
#!$%@? ludzi ze wsi , słabszych biedniejszych


@RodzynR: najpierw z naszych podatków się takich słabszych sponsoruje a później nam się mówi, że ich #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@RodzynR:
my: wrócimy do przerzucania papierków za 3k w korpo
oni: wrócą do przerzucania cegieł, chlania wódy i łykania propagandy

ja już wygrałem, oni przegrali już na starcie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kundzia999 Oceniam patrząc to po ludziach znajomych z FB , sam pracuje w korpo w największym mieście w PL , tylko w zawodzie trochę bardziej ambitnym niż korposzczur po zdewaulowanej szkole, która prowadzi do pracy w McDonald's.Fakt ludzie z większym IQ i potencjałem są zgoszkniali , patrzą tylko na siebie , i też taki jestem tylko nie powtarzam na forum żeby #!$%@?ć każdego Polaka bo nie ma pieniędzy lub pochodzi ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RodzynR: każdy widzi to co chce zobaczyć, ja widzę zupełnie inny obraz młodych, wykształconych. Cóż, wszystko zależy od tego w jakich kręgach się obraca i jakich ludzi się przyciąga :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kundzia999 Głównie chodzi mi o pieski które nawołują do wojny polsko-polskiej szydzeniu z innych , i właśnie tacy ludzie którzy żyją na "pokaz" dlatego napisałem o iPhonie w kredycie bo zwyczajnie ich nie stać, a srają pod siebie żeby tylko się pokazać z czymś drogim , a sami nie mają niczego , następnie wyszydzają ludzi biednych czyli de facto trochę biedniejszych od siebie którzy nie mają fancy stuffu l to mi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kuhonnyje_rewaljucje co ma wykształcenie do światopoglądu, ja tu nie napisałem że #!$%@? jakaś określoną grupę społeczną tylko mówię o tych co najgłośniej szczekają , którzy #!$%@? by wszystkich. Jestem egoistą , ale to nie znaczy że nie mam szacunku do drugiego człowieka
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@niochland co do cegieł , mam kumpla który właśnie te cegiełki przerzuca jako właściciel firmy , maturę z matmy robił z 8 razy, prosperuje jako jeden z liderów na rynku w swoim fachu w swoim regionie. Nie mówię już tu jakie dobra materialne posiada bo by brakło literek , nie uważam żeby przegrał ,ma inne predyspozycje , tak jak każdy i każdy powinien mieć swój głos , kogoś kto by go
  • Odpowiedz
@RodzynR: wy mieliście jakiś grupowy incydent z tymi wizjami ludzi ze wsi #!$%@? że ktoś w internecie napisał ****? Te rejony od zawsze tak głosowały, 99% pytanych w TVP mówi że pieniążki dali i nic więcej, ale tak, to wielka rewolucja godności uciśnionych i gnębionych xD Łapcie się rzeczywistości póki czas bo już ostro odlatujecie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
I żeby tu była jasność , do groma jasnego , nie jestem ani za Pisem ani za PO , polecam zajrzeć w moje BIO , ponad 10 lat na tym smiesznym portalu z obrazkami , gdyby mi płacili za wpisy , kąpał bym się już w złocie jak wujek sknerus , nie chce mi się już odpisywać politycznym trollom , po prostu szanujemy się nawzajem, Elo
  • Odpowiedz
@RodzynR: Niewątpliwie to dodało niektórym motywacji, ale wątpię żeby jej potrzebowali. Może kilka mniej dojrzałych osób od Bosaka zagłosowało tak z przekory żeby kogoś dupa bolała, ale udawanie że to był istotny impuls dla jakiejkolwiek istotnej ilościowo grupy po prostu mija się z prawdą
  • Odpowiedz
@RodzynR: Za mocno dla przyzwoitości - bardzo możliwe. Ale samo to nie jest prawidłową diagnozą tego, dlaczego ludzie szli na wybory i głosowali za PiS ogółem
  • Odpowiedz