Wpis z mikrobloga

Żal mi tych roczników 18-26 co poszło na Trzaska, nie pamiętają rządów PO i jak było lub nie rozumieli po prostu, co innego jak Bosak, Hołownia czy Kamysz, jednak w II turze już ich nie było
#wybory
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NieMamPojeciaCzyTenLoginJestOk: Z dwojga złego, naprawdę lepiej na Dudę, jak pisałem "nie pamiętają rządów PO i jak było lub nie rozumieli po prostu"

@PajonkMondry: pamiętają, widzą co jest teraz i mimo wszystko lepszy jest prezydent nie z pisu

@zyxgl: Nie ukrywam, mam dzieci, ale to nikłe wsparcie w stosunku co do moich zarobków, bardziej mi chodzi o pra babcie jak i o rodziców pobierających emeryturę

@PajonkMondry: a nie pomyślałeś sobie że więcej korzyści dla rodziny by dało np zwiększenie twojej pensji poprzez obniżenie jej opodatkowania niż populistyczne rozdawanie 13 emerytury na kredyt? (pomijając w ogóle fakt medialnego utworzenia tej mitycznej 13 emerytury
  • Odpowiedz
@PajonkMondry: pamiętam rządy PO i było sporo niedociągnięć, ale było całkiem stabilnie i rozwój, jaki się dokonał - mimo kryzysu - był ogromny. Od 5 lat zwijamy się pod każdym względem ale "bynajmniej bombelkom dali".
  • Odpowiedz
@NieMamPojeciaCzyTenLoginJestOk: ale demokracja nie jest w rzeczywistości jak w ksiązkach dla dzieci. Gdyby nie PO, to żaden inny kandydat nie otrzymałby takiej popularności i rozgłosu. Niestety, ale ten czynnik decyduje w większym stopniu niż program czy poglądy kandydatów. Duda wygrałby przez propagandę i manipulacje mediami w I turze, gdyby nie trzask. Jednak PO nadal ma duży wpływ i kase na kampanie, bo zdecydowanie częściej słyszało się o trzasku niż o
  • Odpowiedz
asku niż o innych kandydatac


@MichealAngelo: Akurat PiS ma duuuuuzo wiecej kasy. To najbogatsza partia w Polsce. Juz na poczatku lat 90 zaczela uwlaszczac sie na skarbie panstwa jeszcze jako porozumienie centrum. Teraz juz tylko poprzez siec swoich dzialaczy w spolkach skarbu panstwa wplaca sobie na konta kase ( wszystko to jest legalne...). Wylacz adblock i sprawdz internet. na kazdej stronie, wszedzie byly reklamy szkalujace Trzaskowskiego.
  • Odpowiedz
@NieMamPojeciaCzyTenLoginJestOk: no wiem, nie do Ciebie była odpowiedź źle kliknąłem. O tym samym pisałem, ale, że Trzask i tak miał więcej niż inni, oni jeszcze byli mile za tym wszystkim. Co nie zmienia faktu, że PIS przebija PO kilkukrotnie, chociażby samą tv o której pisałem. Dlatego wygrałby w I turze, gdyby nie trzask i dlatego zresztą wygrał w II. Dla mnie to nie jest demokratyczny wybór.
  • Odpowiedz
Żal mi tych roczników 18-26 co poszło na Trzaska, nie pamiętają rządów PO


@PajonkMondry: Gdyby nie rządy PO, to ci młodzi ludzie mieliby za sobą wyrwany rok z życia na obowiązkową służbę wojskową.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PajonkMondry: Ja pamiętam i było normalnie. Jakiś minister wtedy nie wpisał do oświadczenia zegarka za osiem koła to wyleciał z partii. Teraz można przewalić 70 baniek i nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz