Wpis z mikrobloga

Żal mi tych roczników 18-26 co poszło na Trzaska, nie pamiętają rządów PO i jak było lub nie rozumieli po prostu, co innego jak Bosak, Hołownia czy Kamysz, jednak w II turze już ich nie było
#wybory
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PajonkMondry: Ja pamiętam rządy wszystkich łącznie z komunistami i akurat najlepiej mi się żyło za PO. Rozumiem że Ty akurat dostałeś na bąbelki i teraz kręcisz aferę.
  • Odpowiedz
@PajonkMondry: Jestem poniżej 26 roku i nie oddałem głosu na Trzaska, bo bardzo dobrze pamiętam jaka była bieda za czasów ich rządów. Bezrobocie 15% do dzisiaj jest pamiętane wśród społeczeństwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@PajonkMondry: Rocznik 90 here. Zagosowalbym nawet na żula w II turze. Szczerze mówiąc nawet nie zajrzałem do programu Trzaska, to był głos przeciwko obecnemu układowi, a nie głos na PO. Do parlamentu też nie głosowałem na KO.
  • Odpowiedz
@PajonkMondry: A myślisz, że dlaczego PO zawinęło Kidawę a wystawiło Trzaska?
Właśnie po to, aby innym p----------ć głosy, bo gdyby Duda z którymkolwiek przez ciebie wymienionych poszedł do 2 tury, to by mógł przegrać sromotnie.
I wtedy popis by mógł mieć problem, bo by mieli prezydenta, z którym nie mogą się dogadać.
A tak to będzie niestety tradycyjnie i ci, co wierzą, że nagle Trzaskowski okaże się mesjaszem... No cóż,
  • Odpowiedz
@OddajButa123: I co, teraz zaczniesz tłumaczyć nieudolność ich rządów kryzysem? Zawsze wieczna wymówka? Nie bój się, Polacy zapamiętali "zmień pracę, weź kredyt" i nie popełnią drugi raz tego samego błędu.
  • Odpowiedz