Wpis z mikrobloga

Żal mi tych roczników 18-26 co poszło na Trzaska, nie pamiętają rządów PO i jak było lub nie rozumieli po prostu, co innego jak Bosak, Hołownia czy Kamysz, jednak w II turze już ich nie było
#wybory
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PajonkMondry: mnie osobiscie to teraz sie zyje gorzej. Moj wzrost zarobkow przejadaja ciagle rosnace ceny, dokladaja mi daniny na osoby, ktorym sie nie powiodlo lub czesciej obliczyli, ze nie oplaca im sie pracowac bo z socjalu wiecej dostaną. A najbardziej boli robienie z k---y logiki i wciskanie na kazdym kroku jak jakis mityczny sodomita, niemiec chce mi odebrac polskosc... To jest uwlaczajace dla inteligencji obywali co oni robia
  • Odpowiedz
@PajonkMondry: Jak człowieka bez własnego zdania można nazwać rozumnym. Duda to marionetka Kaczyńskiego, prezydent ktory ułaskawia PRZED wyrokiem. Czy sam rozumu nie zgubiłeś? Musisz być trollem.
  • Odpowiedz
@repro5: Nie od Dudę mi chodzi a o Trzaska, wyborcy usunęli możliwość głosowania na Hołownie, Kamysz lub Bosaka, a według mnie gorszym złem jest oddanie Trzaskowi czyli PO z powrotem głosu
  • Odpowiedz
@PajonkMondry: wlasnie nie wiecznego. Ale np taki podatek od smartfona. Niby duda zapowiedzial, ze tez zrobi veto. Ale takie cos mozna vetowac. Ogolnie pis to mistrz wrzutek z d--y do ustaw. Popartrz np na ustawy o "tarczy ankryzysowej" Jak oni sprytnie wrzucaja do tego np paragrafy o obrazie prezydenta czy zaostrzenie kar za aborcje. jaki to ma zwiazek z COVID?

Co do kupowania to mamy duzo spolek panstwowych. A przed
  • Odpowiedz
@PajonkMondry: pamietam 07-09 i rząd PiS LPR i samoobrony bardzo dobrze. Wieczne granie na oblężona twierdze, patriotyzm i dane z d--y „mamy dowody, powiemy jakie w swoim czasie, nie brakuje opinii ale nie powiemy czyich”. Psychozę, spiski i manipulacje. PO to cwaniaki i złodzieje. Ale nie nieudacznicy i wariaci.
  • Odpowiedz