Wpis z mikrobloga

Teraz wystarczy dopisać krzyżyk u Dudeła albo Trzaska i pyk dodatkowy głos. Jak już się robi takie zabawy to trzeba zaznaczać krzyżyki w obu kratkach.
  • Odpowiedz
@muak47: pokazywać że chce się zmiany to sobie można w I turze albo w wyborach parlamentarnych. A co pokazuje oddanie nieważnego głosu w II turze? Chyba jedynie tylko to, że jest się obrażonym bo nie ma "mojego" kandydata i teraz to już głęboko w d* mam zmiany. Bo w obecnej sytuacji uważam że jest niestety potrzebna jakakolwiek zmiana
  • Odpowiedz
@wioseneczka dorośli ludzie a poważne dokumenty traktują jak by służyły do zabawy. Nie zasłużyliście żeby być obywatelami, bo pomimo że według dowodów osobistych jesteście pełnoletni to umysłowo jesteście zbyt smarkaci by brać udział w czymś tak poważnym jak wybory
  • Odpowiedz
@temekx: Mnie to akurat nie obchodzi. Pojawi się kolejny tego typu twór. Mała cześć obywateli znowu będzie podniecać się przyszłą siłą polityczną przez bardzo krótki okres.
  • Odpowiedz
@temekx: Obrałeś pasywno agresywną taktykę odpisywania tego samego słowa cały czas. Jak nie masz jakiejkolwiek ochoty na dyskusję to nie odpisuj wcale. Dobranoc!
  • Odpowiedz
@wioseneczka: To jeszcze nic, mój znajomy napisał przy Dudzie X a przy Trzaskowskim D, w sensie że nieważny głos bo XD. Tylko że linie w D przy Trzaskowskim się nie przecinają, więc formalnie krzyżyk jest tylko przy Dudzie i głos na 99% był ważny :D
  • Odpowiedz