Wpis z mikrobloga

@TwujKoshmar: @Porucznik_Blaze: @fiku_miku: ja już spotkałem kilka razy takie, które miały w opisie coś w stylu: "informatykom/programistom mówię stanowcze nie". K---a nie spotkałem takiego tekstu do bankowców, tirowców, czy innych murarzy, a hejt na programistów jak najbardziej. Ciekawe w sumie. Wg statystyk najlepiej zarabiająca grupa w Polsce. Jednak skojarzenie programisty z niedomytym, brzydkim suchoklatesem, który nigdy nie widział cipy na żywo nadal bardzo silne.
  • Odpowiedz
@fiku_miku: wierzę ci, z tym, że 3/4 polskich facetów po 30stce żyje i wygląda jak g---o. Co za różnica czy programiści, czy księgowi? Wiesz śmieszny jest ten stereotyp, że programiści to jakoś szczególnie c-----i.
  • Odpowiedz
to prawda, w realu wiele razy już mi się zdarzyło, ze gdzies tam na domówce przy fajki z jakąś laską gadałem to po przynaniu się do pracy w it od razu zmiana nastawienia i panna sie ulatniała. Przy czym akurat niedomyty nie jestem, ale brzydkim suchoklatesem juz tak :/


@Eugeniusz_Zua: śmiechłem z końcówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja miałem jeszcze inaczej (na szczęście). Okres studiów. Idę na jakąś imprezę do klubu, studencka środa, albo podobne g---o. Ja: morda powyżej przeciętnej, paker, opalony, włoski na żel, dopasowana koszulka. Bawię się z jakąś laską chwilę na parkiecie, idziemy na drinka, rozmawiamy.
Ja: gdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sralpies:

Jednak skojarzenie programisty z niedomytym, brzydkim suchoklatesem, który nigdy nie widział cipy na żywo nadal bardzo silne.


W sumie wszystko poza sugestią braku higieny się zgadza
  • Odpowiedz