Wpis z mikrobloga

Ależ się jaram tymi przeciekami farcry6 - od czasów trójki która miała w sobie to "coś", wydawali same przeciętne części (czwórka jeszcze ujdzie ze względu na mechanikę gry)
fabularnie: trójka > długo długo nic > gdzieś tam jedynka > gówno > pozostałe części #niepopularnaopinia

Czekałem od długiego czasu aż powrócą w tropikalne tereny jak na far cry przystało, zamiast robić jakieś urwane z choinki gunwo w usa czy prehistorii. Już dwa lata temu powinni pójść w stronę południowej ameryki i klimaty narcos lub właśnie tamtejszych dyktatorów. Albo do dżungli w środku afryki z mnóstwem roślin i pnączy, zamiast tworzyć głupie ankiety pt.

"drodzy gimnazjalisci, chcecie zombie, postapo czy starwars w następnym far cry? xddd"


Może i lepiej że dopiero teraz na to wpadli bo grafika będzie jeszcze lepsza, oby tylko nie #!$%@? tego miałką fabułą. Nawet jak zrobią mechanikę kopiuj wklej z poprzednich części to zagram dla fabuły, jeśli będzie dobra.

To samo jaranko mam przed gta6 #gtav które jeśli faktycznie wyjdzie w klimatach meksyku i przemytu to zgarną tą grą wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#farcry #czujedobrzeczlowiek #pcmasterrace #gry
uwielbiamnalesniki - Ależ się jaram tymi przeciekami farcry6 - od czasów trójki która...

źródło: comment_1594545431FFnEOuKyKo8JdyOO43o9sS.jpg

Pobierz
  • 19
@uwielbiamnalesniki: A mnie ani ziębi ani grzeje ta gra. Grałem tylko w jedynkę i to nie całą i to tyle jeśli chodzi o moją przygodę z tą serią. To co widziałem potem w kolejnych odsłonach jakoś nieszczególnie zachęcało do kupna. A przechodzić teraz po latach 3 żeby jakoś wkręcić się w najnowszą część też nie bardzo mi się chce.
W skrócie - ubishit
@Amenotejiikara: rozumiem co czujesz bo takie samo podejście mam np do assasina, ubisoft wszystko potrafi #!$%@?ć. Wydaje mi się że nie musisz przechodzić poprzednich części bo łączyły je tylko jakieś tam easter eggi, ale nie jest to ze sobą połączone więc równie dobrze możesz pyknąć najnowszą i olać pozostałe
grałem ale była średnia imo


@uwielbiamnalesniki: 2 pod względem założeń była genialna. Wykonanie tylko było średnie. Ale osobiście bardzo bym chciał aby powrócono do formuły z 2. Choć na to się nie zanosi.
@niezwornowazony: W FC2 było też super umiejscowienie interejsu w realnych elementach w grze jak np. mapa jako wyświetlacz GPS itp. Zawsze bardzo lubiłem takie imersyjne tematy. Do tego o ile pamiętam dość fajnie była zrobiona kwestia wykonywania, były tam chyba dwie frakcje itp. Podobało mi się to. Nie było to wszystko tak jednoznaczne i "filmowe" jak było od części 3.
@Variv: dwójka była najbardziej autentyczna ze wszystkich części, potem to już była równia pochyła. Choć trójka jeszcze daje radę, bo to ją potem przebierano w kolejne części serii.

Czwórka to już jest totalna kopia trójki w innych piórkach, a absurdów w postaci polowania na tygrysa by zrobić sobie torbę na amunicję to nie zdzierżyłbym nawet mając 12 lat. Gra dla amerykańskich, otyłych dzieciaków, fanów marvela i sojowego latte
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niezwornowazony:

polowania na tygrysa by zrobić sobie torbę na amunicję


Zgadzam się, że absurd ale szkoda, że porzucili to w piatce.

Jak inaczej wykorzystać całą dostępną w grze faunę?
Jak inaczej wykorzystać całą dostępną w grze faunę?


@Beeercik: na jedzenie, na handel - np. motyw czarnego rynku zwierząt egzotycznych albo kości słoniowej czy skór. Albo po prostu wymiana na amunicję czy cokolwiek u napotkanych NPC. Równie dobrze mogliby zrobić z tego jakiś prosty symulator polowania jaki ma chociażby GTA V. IMO wybrali najbardziej absurdalny z pomysłów które mieszczą się w ramach pseudo-realistycznego świata

Nawet jakieś talizmany byłyby już lepsze niż
@Beeercik: no zgoda, nieco to lepsze. Ale to, że w piątce jest jeszcze gorsze to tylko potwierdza fakt, że seria zalicza równie pochyłą i totalny regres. Z resztą jaka seria, teraz to wydmuszka. Dla mnie poza spektrum zainteresowania