Wpis z mikrobloga

Mirki może pomożecie, bo mnie tak naszło w sobotę, szukam, ale nie mogę znaleźć. Za dzieciaka (określmy to lata 2002-2006, ale ta cezura nie jest na 100% pewna) oglądałem w #tvpis (wówczas #tvp ale taguję dla zasięgu :P) na Jedynce chyba taki program dla dzieci/młodzieży, gdzie dwóch ludzi - młody typek, nieodłącznie z laptopem (co wtedy było takie wooow :v) i starszy facet - zdaje mi sie, że to był stary Machalica, ale pewności nie mam, jechali w jednym przedziale pociągiem ze stacji Niewiedza, do stacji Wiedza. I w każdym odcinku zatrzymywali się na innym przystanku np. kojarzę stację Promienie X i wówczas były takie retrospekcje w czarno-bieli i tam chyba nawet ci sami aktorzy grali np Rentgena, jak wynalazł te promienie itp Czy ktoś kojarzy taki program ? Trudno mi to jakkolwiek znaleźć... A drugie pytanie z serii #kiciochpyta i #telewizja to też podobny zakres czasowy i taki serial dla dzieci/młodzieży gdzie główni bohaterowie, dzieci grali w jakąś grę komputerową i jakby ich to wciągnęło do tego uniwersum i tam głowną rolę odgrywał joystick, akcja działa się na jakiejś karaibskiej wyspie, głownym antagonistą był chyba pirat i jak się używało joysticka w tym uniwersum to latały jakieś promienie i cały ten świat się psuł xDD Wiem, że to problemy i pytania pierwszego świata, ale przez ciszę przed #wybory tak mnie wzięło na wspominki i się zafiksowałem na punkcie tych dwóch programów, że od godziny szukam i nic nie mogę znaleźć, może pomożecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach