Wpis z mikrobloga

Napisze tylko jedno sprostowanie co do @Szuruburubenc.... Popłynąłes jeszcze bardziej niż Kamson z teoriami spiskowymi, pisząc jakoby @wilki_kamila prowadzone są przez Ewę.. Twoje wypowiedzi za bardzo pieją do Ewy, a przecież temat był o Kamilu, a nie o niej. Ewa jest osobą raczej bezkonfliktową, i nie wierzę aby komuś związanym z BB zalazła za skórę.. Poza jedną osobą..... Założyć konto tydzień temu, żeby niby dojeżdżać Kamsona, a tak naprawdę dojeżdża się Ewę.... chyba się gubisz mój drogi (a może moja droga).. Nie będę się zniżać do twojego poziomu, i przytaczać pozostałych screenów, aby Ci udowodnić jak bardzo się mylisz, i że żadnych wątków nie usuwałam.. Zaczęłam na wykopie udzielać się za czasów westernu w BB.. I jak bardziej wnikliwie poszukasz, nieraz nie podobały mi się tam zachowania Ewy (Eski), w stosunku do Kamila... Co było w tym okresie, kiedy zadawała się z pewną osobą... o której nawet nie chciałabym się wypowiadać, ale którą też mocno tam wtedy krytykowałam.. I jak to się ma, do tego, że współpracowałam niby z Ewą.. krytykowałabym swoją kompankę i jej ówczesną oblubienicę..?.... Raczej nie.. Rusz główką! Pozatym pewnie tego nie pamiętasz jako zielonka, ale Ewa ma tu konto na wykopie jako @eskabbi..i po wyjściu z programu dziękowała w imieniu Kamila za wsparcie..
Także nie insynuuj teorii spiskowej.. Ewa ma się świetnie, wiem to bo mam z nią kontakt, co bym Ci nawet screenami pokazała (ale stwierdziłam, że nie jesteś tego warta, lub warty aby to widzieć).. Nie zrobisz wrażenia na niej, na Kamilu, jak na nas Wilkach... Prawda sie i tak obroni..
#bigbrother
  • 81
@kimi38: sorry ale nie jesteś moderatorem - @Szuruburubenc może pisać o kim chce bez względu czy ma rację czy nie (chociaż wg mnie wnioski ma wyjątkowo celne).
Poza tym kogo obchodzi ile kont na wykopie ma Ewa i z którego co napisała? Oceniamy jakim jest człowiekiem, podobnie jak innych uczestników.
Na moje pytania z poprzedniego wątku nie odpowiedziałaś zatem to co piszesz to zwykły bełkot nic nie wnoszący do rozmowy.
PS:
@kimi38: oczywiście że każdy może pisać co chce ale po takiej ilości kłamstw/oszczerstw/hejtu ze strony Kamila czy Ewy na przestrzeni ostatnich miesięcy, czy ślepego parcia na szkło jesteśmy bardziej nieufni gdyż byliśmy przez długi czas okłamywani. Zatem założenie konta figa20 jest dla nas conajmniej podejrzane.