Wpis z mikrobloga

Napisze tylko jedno sprostowanie co do @Szuruburubenc.... Popłynąłes jeszcze bardziej niż Kamson z teoriami spiskowymi, pisząc jakoby @wilki_kamila prowadzone są przez Ewę.. Twoje wypowiedzi za bardzo pieją do Ewy, a przecież temat był o Kamilu, a nie o niej. Ewa jest osobą raczej bezkonfliktową, i nie wierzę aby komuś związanym z BB zalazła za skórę.. Poza jedną osobą..... Założyć konto tydzień temu, żeby niby dojeżdżać Kamsona, a tak naprawdę dojeżdża się Ewę.... chyba się gubisz mój drogi (a może moja droga).. Nie będę się zniżać do twojego poziomu, i przytaczać pozostałych screenów, aby Ci udowodnić jak bardzo się mylisz, i że żadnych wątków nie usuwałam.. Zaczęłam na wykopie udzielać się za czasów westernu w BB.. I jak bardziej wnikliwie poszukasz, nieraz nie podobały mi się tam zachowania Ewy (Eski), w stosunku do Kamila... Co było w tym okresie, kiedy zadawała się z pewną osobą... o której nawet nie chciałabym się wypowiadać, ale którą też mocno tam wtedy krytykowałam.. I jak to się ma, do tego, że współpracowałam niby z Ewą.. krytykowałabym swoją kompankę i jej ówczesną oblubienicę..?.... Raczej nie.. Rusz główką! Pozatym pewnie tego nie pamiętasz jako zielonka, ale Ewa ma tu konto na wykopie jako @eskabbi..i po wyjściu z programu dziękowała w imieniu Kamila za wsparcie..
Także nie insynuuj teorii spiskowej.. Ewa ma się świetnie, wiem to bo mam z nią kontakt, co bym Ci nawet screenami pokazała (ale stwierdziłam, że nie jesteś tego warta, lub warty aby to widzieć).. Nie zrobisz wrażenia na niej, na Kamilu, jak na nas Wilkach... Prawda sie i tak obroni..
#bigbrother
  • 81
  • Odpowiedz
@LamkazLANu: @marysiaaa ale macie nasrane, aż przykro czytać xD nawet wyznawcy religijni są bardziej krytyczni wobec swoich bogów, tu już widać jakieś zaburzenia, nie może być żeby dorośli, w pełni sił umysłowych ludzie #!$%@? takie kocopoły
  • Odpowiedz
@Szuruburubenc: A Ty dalej swoje, Kamil nie wygrał bo znał się, czy nie, wcześniej z Ewą, była w tym gnieździe os jedynym jego sprzymierzeńcem, no może nie jedynym, ale osobą która stała w jednym szeregu razem z nim.
  • Odpowiedz
@Szuruburubenc: Serio uważasz, że produkcja, która pod koniec nie ogarniała nawet wyłączenia kamer po strimie, żeby przez okno nie było widać imprezy, uknuła aż tak mistyczną intrygę pod tytułem, kto wygra. To jest nierealne i to mocno.
  • Odpowiedz
@LamkazLANu: przestań żyć przeszłością, my to wszystko wiemy - ale jest lipiec 2020 - zdecydowana większość była za czasów programu BB za Kamsonem i pamięta co się działo - dzisiaj oceniamy to z perspektywy wydarzeń po programie i jak bardzo się na nim zawiedliśmy bądź niektórzy poczuli wręcz oszukani.
Nie możesz wyśmiewać ludzi że czują, myślą lub mają odczucia, a w dodatku sam tworzysz teorie spiskowe - to podłe i małostkowe
  • Odpowiedz
@Szuruburubenc: Wyjaśnij mi tylko te słowa " ze to ich sprawa ( Adam plus nasza parka dla jasności )" i idę po piwerko na resztę meczu Barcy, bo tutaj napinamy się jak plandeka na Żuku, a żadne z nas drugiego nie przekona.
Jaka nasza parka, co autor miał na myśli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szuruburubenc: Trochę to się kupy nie trzyma, wiesz czemu? Skoro większość w środku podejrzewała lub wiedziała to o czym piszesz, dlaczego kpili z Kamila, gdy opowiedział co przeżył, w czym grał, z kim się spotykał?
Nadal pozostajesz osobą pałającą nienawiścią, więc jak chcesz oczyścić resztę z "Nienawistnej Ósemki"?
  • Odpowiedz