Wpis z mikrobloga

te gry na starych telefonach były często ciekawsze niż to co teraz jest w sklepie Google Play...


@fizzly: co ty #!$%@? xD kulka leci w prawo lewo i skacze.
widocznie od tamtego czasu nie grałes w gry na telefonie

i standardowo OK BOOMER
  • Odpowiedz
@Ravenuss: klasyczna wersja java na klasyczne telefony z klawiaturą jest nie do pobicia. Przez ostatnie kilka lat testowałem różne wersje Bounce na Androida, i żadna nie daje takiej frajdy i precyzji jak oryginał sprzed lat.
  • Odpowiedz
To była moja jedyna gra na starej Nokii ahh


@zuzak_lak: U mnie tak samo i wkurzało mnie to niemiłosiernie, bo nie lubiłem jej za zbyt duży poziom trudności. Takie zręcznościowe arcade chyba nie dla mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

właśnie próbowałem znaleźć coś na smartfon ciekawego i są same jakieś idle gry. Nuda że ja #!$%@?


@wykopiwniczanin: Polecam Archero albo jakiś klon LoLa (np.
  • Odpowiedz
Nawet byłbym w stanie zapłacić za te gry, gdyby były jakieś porządne


@wykopiwniczanin: gta san andreas, KOTOR 1, wolf among us, cywilizacja, homm3. Sporo jest, ale to wszystko w sumie konwersje z pc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LeVr: Końcówka 7 poziomu na noki 2600 była nie do przejścia, bo jej ekran był za mały. Nie ogarnęli tego, że rozdzielczość jest za mała do tego poziomu :D
  • Odpowiedz
@Amadeo95: Dokładnie, miałem ten sam model xD Kilka lat próbowałem to przejść, ale się nie dało, bo trzeba było skakać na czuja o ile dobrze pamiętam i co do pixela idealnie.
  • Odpowiedz