Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
nie tak dawno temu pisałem, że moja żona trafiła do szpitala w szoku poporodowym, z schizofrenią paranoidalną.
Okazało się, że cierpi na chorobę dwubiegunową. Jest na lekach, które dopiero ją stabilizują, ale ma niesamowite wahania nastroju.
Nic ciekawego, jednego dnia chce rozwód, jestem gównem a drugiego dnia wszystko jest okej. Dobrze, że w Warszawie poznałem kilku ludzi i mi pomagają, bo samemu z dzieckiem jest ciężko :/
Oglądaliście #homeland? Jeśli nie to polecam, tak teraz wygląda moje życie, ale zamiast szpiegów jestem ja.

#medycyna #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0777980494883b11f22cd7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Pocieszę Cię, że przy odpowiednim wsparciu i leczeniu w bardzo wielu przypadkach chorobę udaje się praktycznie całkowicie opanować. Nie wiem kiedy był poród, ale jeśli niedawno to może być to też związane z wahaniami hormonów. Trzymaj się, dasz radę i wyjdziesz z tego silniejszy :)
A wszyscy Ci którzy piszą by uciekać - jesteście zwyczajnie #!$%@?.
Boli mnie jak ekstremalnie niska jest świadomość i wiedza o chorobach psychicznych w społeczeństwie.
@LonNon:
Wszystko zależy od przypadku. ChAD jest całym spektrum bardzo różnych zaburzeń o bardzo różnym stopniu nasilenia, objawach, czasie trwania, rokowaniu i jeszcze wielu innych czynnikach. Tutaj dodatkowo dochodzi połóg.
Nie masz nawet minimalnego ułamka możliwości by przewidywać jak będzie w tym przypadku, statystyka jednak mówi, że szanse są duże. Więc odpuszczanie na samym początku jest bardzo słabe.
@tomislawniepelka: Tylko takie, które istniały PRZED jego zawarciem. Wszystko co zaczyna dawać objawy PO zawarciu związku małżeńskiego nie jest już podstawą do stwierdzenia nieważności małżeństwa w kościele rzymskokatolickim.