Wpis z mikrobloga

LADIES AND GENTLEMAN!

Nasza #wykopdartsleague właśnie dobiegła końca! Cóż to były za emocje, pot, radość ze zwycięstw i nerwy przez porażkę, ale myślę, że każdy z nas bawił się niezwykle dobrze i jest zadowolony z siebie jak i z organizacji tejże ligi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym Wam podziękować za wzięcie w niej udziału i naprawdę poważne podejście, bo to dzięki Wam mogła ona dojść do skutku.

Wyniki pewnie już większość z Was zna, bo śledzi ligę na naszej OFFICIALSITE jednak na zakończenie pozwolę sobie napisać parę słów. Najlepszym wykopowym zawodnikiem darta okazał się @Luks_WGS - gratulację za zajęcie pierwszego miejsca! Na początku wygrywał wszystko co się dało bez strat lega, później złapał małą zadyszkę, jednak wciąż utrzymywał najwyższy poziom w lidze i finalnie zwyciężył. Tuż za nim uplasował się @rubert6, któremu jako jedynemu udało się pokonać Luksa w bezpośrednim pojedynku, jednak 3 remisy na początku ligi nie pozwoliły mu starać się o zwycięstwo. Mimo to gratulację za mega progres, gdyż na początku ligi nie zanosiło się na to, że ktoś będzie w stanie zagrozić Luksowi. Ostatnie miejsce na podium zajął @therealhajto, który miewał lepsze i gorsze spotkania, jednak poziom wciąż dość wysoki jak na wykopowe realia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tuż za podium miejsce zajął @Kubul, niestety ktoś musi zająć to "najgorsze" miejsce dla zawodnika. Na piątej pozycji znalazł się @BlackWatcher, który grał równo i solidnie, jednak zawsze coś zabrakło do zwycięstwa i przez sporą ilość remisów nie udało się wskoczyć wyżej. Podobnie szósta - jedyna kobieta w stawce - @butterfly. No a na ostatnim miejscu znalazł się... camefor, czyli ja. ¯\(ツ)_/¯ No cóż, jako jedyny nie zaznałem smaku zwycięstwa.

A teraz małe statystyki:

Najwyższy checkout:
1. Luks
WGS - 130
2. therealhajto, camefor - 107
3. BlackWatcher - 105
4. Kubul - 88
5. rubert8 - 67
6. butterfly - 60

Najlepsze średnie w meczu:
1. rubert8 - 65,23
2. LuksWGS - 61,6
3. therealhajto - 61,23
4. butterfly - 59,83
5. Kubul - 59,19
6. BlackWatcher - 58,69
7. camefor - 52,65

Najszybsze zakończenie lega:
1. Luks
WGS - 16 lotka
2. therealhajto - 18 lotka
3. rubert8 - 19 lotka
4. camefor - 21 lotka
5. BlackWatcher, Kubul - 23 lotka
6. butterfly - 24 lotka

Średnia ze wszystkich 12 meczów:
1. LuksWGS - 56,31
2. rubert8 - 54,31
3. therealhajto - 52,66
4. Kubul - 49,67
5. BlackWatcher - 48,04
6. butterfly - 46,93
7. camefor - 45,92

Dodatkowo zaznaczam, że camefor jak i Luks
WGS rzucili 180 w podejściu po jednym razie.

Tak prezentują się statystyki całej ligi. Jeśli chcecie porównać sobie je z tymi po pierwszej rundzie, tu macie STATYSTYKI PO 1 RUNDZIE

Od razu muszę powiedzieć, że poziom ligi wzrastał wraz z kolejnymi meczami, co na pewno cieszy!

Pełne statystyki wrzucam jako obrazek do tego wpisu, możecie tam sobie zobaczyć swoje średnie z poszczególnych kolejek, jeśli kogoś by interesowało.

No i to tyle! Nadchodzą wakacje, niektórzy z Was pojechali też na urlopy, ale ligę udało się ukończyć i to mnie cieszy. Nie wiem czy będzie następna edycja, myślę, że fajnie byłoby zrobić, ale oczywiście do tego potrzebni są zawodnicy - czyli Wy. I to od Waszej chęci zależy, czy na jesień ruszymy z kolejną odsłoną #wykopdartsleague
Dziękuję Wam za wszystkie spotkania i emocje przy tarczy i być może do zobaczenia!


#dart #darts
camefor - LADIES AND GENTLEMAN!

Nasza #wykopdartsleague właśnie dobiegła końca! Có...

źródło: comment_1594313359MYXHeWFaZR9xVt7iAq29KX.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@camefor: wielkie dzięki za organizację, mega sprawnie poszło:)

Od siebie dodam, że jeśli ktoś z Wrocławia lub okolic miałby ochotę wybrać się na jakiś turniej na żywo, ale brakuje mu odwagi lub potrzebuje lekkiej pomocy to chętnie służę radą i zapraszam na priv, mogę wszystko ładnie wytłumaczyć i może zobaczymy się przy tarczy na żywo:) Absulutnie każdy i na każdym poziomie jest mile widziany i gwarantuję, że będzie miał fun z