Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 194
O jak szanuję.
Min's Table i kilka innych knajp będą przez cały dzień karmić za darmo jeśli #poznan będzie miał najwyższą frekwencję w wyborach w miastach 250k+.
#warszawa #lodz #krakow #wroclaw #gdansk #szczecin #bydgoszcz #lublin #bialystok #katowice
Robią u Was podobne akcje? Trzeba je promować by jak najwięcej ludzi poszło na #wybory
#wyboryprezydenckie2020 #neuropa
Pobierz dondon - O jak szanuję.
Min's Table i kilka innych knajp będą przez cały dzień karmić...
źródło: comment_1594295125XmyyDRVosSWEMicHf5fTm9.jpg
  • 30
@nairoht: Powiem Ci co oznacza....przyjeżdża słoik ze wsi jeden z drugim, skończy tu studia, potem kredycik, tyranie na ten kredycik od rana do wieczora, w weekend chlanie na Rynku do nieprzytomności, łącznie w Krakowie jest 7 lat, ale #!$%@? wielki Krakus panie, co ja to nie jestem, nigdy na wsi nie byłem, taki ynteligentny i w ogóle....jakbyś mieszkał w Krakowie, to wiedziałbyś doskonale, czym jest Kraków, a czym Krakówek...
skończy tu studia, potem kredycik, tyranie na ten kredycik od rana do wieczora


@Bodhi: Bo tak się żyje w tym (i każdym innym) kraju, nie ma tu dla wielu młodych ludzi innych perspektyw. Fajnie jak dostałeś od rodziców mieszkanie w mieście i nie potrzebujesz kredytu ani studiów ale nie każdy tak ma. Dla mnie też to było skończyć studia, znaleźć pracę, wziąć kredyt, starać się nie umrzeć. Nie jest to zależne
@dran2: Nie chodzi mi o sposób na życie nomen omen, raczej ich kompleksy, chcieliby być Krakusami, ale po 10 latach nie są, jakby nie patrzeć, nie lubią wspominać skąd pochodzą, tworzą sztuczną otoczkę, jaki to jestem inteligentny, jaki światowy, bo głosuje, czy robię coś, co gdzieś napisali, ze wypada robić, lub glosować, bo to inteligentne, ludzie chorągiewki, jutro jakiś celebryta powie, że należy robić tak, to tak robią...Ja też mieszkałem na
@Bodhi: Wybacz ale to twoje podejście mi się kojarzy bardziej z jakimiś kompleksami. Normalni ludzie żyjący jak każdy inny. Nie masz pojęcia jakie są ich życiowe motywacje, czemu robią to co robią i bawią się tak jak się bawią. Wygląda to jakbyś musiał sobie coś dopowiedzieć bo cie #!$%@?ą tym ze śmieli przyjechać do TWOJEGO miasta i jeszcze dobrze się przy tym bawią.
@dran2: Nie czuję, ze obecny lewicowy Kraków, ze starym komuchem Majchrowskim, to moje miasto, wręcz przeciwnie, coraz bardziej zmienia się na niekorzyść i nie uważam, że inteligentny człowiek pije co weekend do nieprzytomności i robi, to co się w Centrum wyczynia nocami, a niestety muszę to oglądać, bo tu mieszkam obecnie( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)