Wpis z mikrobloga

@Dominiko_ leć w gorące bo ja #!$%@? to ama jak przeczytałem ten komentarz. Przez chwilę nawet pomyślałem, że może on już tak odleciał i zrobiło mi się go żal... Ale przecież nie jest debilem, więc to raczej cynizm w najczystszej postaci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Dominiko_: a jego debata to była taka debata że aż nie.
Kodeks wyborczy mówi, że TVP musi zorganizować debatę, wg. zasad określonych przez rozporządzenie KRRiT. No to czytamy rozporzadzenie KRRiT z dnia 6 lipca 2011 r., w którym to można przeczytać:
"§ 5. Telewizja Polska powinna zapewnić równe warunki udziału w debacie każdemu przedstawicielowi lub kandydatowi, o których mowa w § 2, poprzez: (...)
5) przeprowadzenie debaty bez udziału publiczności w
Unik4t - @Dominiko_: a jego debata to była taka debata że aż nie.
Kodeks wyborczy mów...

źródło: comment_1594248438REti3z7VAoWv27F8RDZwA1.jpg

Pobierz
@Jawo94: > Czasami boje sie ze ci ludzie wierzą w to co mówią...

Oczywiście, że wierzą. Mam stały kontakt z wieloma radnymi jednostek pomocniczych (taki lokalny twór mający na celu w teorii kontakt z lokalną społecznością i mediację z miejskim magistratem). Ci radni w zdecydowanej większości nie należą do żadnych partii ale przekonania mają różne, część z nich RJP uważa za trampolinę do Rady Miasta i udaje im się to, wtedy
@Dominiko_ @auto_reply a widziales kiedys, zeby to mistrz jechal na teren prtendenta? Zawsze bylo jest i bedzie chcesz wygrac to musisz mistrza pokonać na jego terenie. #neuropa ladnie ma z garem i robi kur** z logiki rafau boi sie podniesc rekawice i zaprasza do siebie a prezydent ma przyjechac xDDD a wy betony sie spuszcacie nad nim lol () do tego te plusy przy waszych komentarzach xD to