Wpis z mikrobloga

Halinka. Ja się przyznaję. Ja żem w tym miesiącu w pośredniaku nie był. A jak żem mówił żem był, to żem kłamał. Bo Halinka, mnie się generalnie nie chce robić. No tak jest na tym świecie, że jedne ludzie robią, a drugie nie robią. No ja nie robię. I Halinka, jak żem mówił, żem był w pośredniaku, to żem nie był, tylko żem przez godzinę piwo na murku żem pił. A właśnie a propos tego alkoholu Halinka, to ja piłem, piję i będę pił i to za pieniądze, które podbieram tobie z bieliźniarki, co se oszczędzasz na zmywarkę. I ja wiem Halinka, że ja rozrywków tobie żadnych nie zapewniam, kawiarnia, kino, nawet wesołe miasteczko, bo ja Halinka nie lubię tam chodzić, bo mnie to nudzi. Po prostu mnie to nudzi, bo mnie wszystko nudzi oprócz telewizora

191 Mężowie i żony

#heheszki #swiatwedlugkiepskich #kiepscy #cytatywielkichludzi #cytaty #feels
Felix_Felicis - Halinka. Ja się przyznaję. Ja żem w tym miesiącu w pośredniaku nie by...

źródło: comment_1594216334FVmIENyKtgf7yANeSScywo.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Felix_Felicis: Panie, pan sie gówno znasz na psychologii kobiecej. Kobietki są wesołe panie, chciały se pogadać, one panie dla rekreacji i chodziło im tylko i wyłącznie o tenis panie.
  • Odpowiedz
@Felix_Felicis: kiedyś to nie potrafiłam pojąć jak tak można, tylko tv i alko, jak ta Halinka z nim wytrzymuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) a tu okazuje się, że dorosłość wcale nie jest taka fajna, gdy wypali się młodzieńczy zapał i monotonia wygrywa, każdy dzień staje się taki sam, praca, obowiązki domowe, spanie, brak czasu dla siebie, nie dziwie się, że chciał od tego uciec, mnie to
  • Odpowiedz