Wpis z mikrobloga

Kult Trzaskowskiego na wykopie jest straszny. Mesjasz nietykalny i nieskazitelny. Każdy wpis słusznie coś mu wytykający jest odrazy atakowany i przytaczane są działania pisu, choć nie ma nigdzie we wpisie nawiązania do nich. Odpowiedź na pisowskie "a za peło..." Xd. Niech Rafał wygra te wyboru, ale ludzie ochłońcie trochę, bo robi się tu niezłe wariatkowo.

#wybory #wykop #polityka
pusiarozpruwacz - Kult Trzaskowskiego na wykopie jest straszny. Mesjasz nietykalny i ...

źródło: comment_1594201798Em3F78w75iW3kjMAlabLwm.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@vin42 techniki manipulacji masz niezłe, naprawdę, tylko po co się tak denerwujesz? Nie lubię gadać z ludźmi którzy po pierwsze, nie potrafią się opanować, po drugie używają inwektyw ad personam.
Ja wybrałem 6h ty 12h gorące, widać to na zrzutach ekranu, mogłeś powiedzieć wybierz 12h i było by po sprawie, to wolałeś zrobić cyrk z małpami. Cóż, chamstwo niestety z ciebie wylazło.

Wrzucę jako przeciwwagę parę postów gdzie albo się pisze, że
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brother_of_Steel: uuuu ciekawe. Fakty są teraz technikami manipulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ty w ogóle nie wklejałeś zdjęcia z gorących przestań już bo to śmieszne. Nie ma to znaczenia czy 6 godzin czy 12 godzin bo TY NIE WKLEIŁEŚ NIC z gorących a o nich mowa od początku.
W gorących tak jest codziennie jak masz ochotę mogę ci wklejać jak sam nie potrafisz sprawdzić.
A linkami które
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42:


uuuu ciekawe. Fakty są teraz technikami manipulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ty w ogóle nie wklejałeś zdjęcia z gorących przestań już bo to śmieszne.


Sorry typie, ale właśnie kłamiesz: co jest na tym zdjęciu? https://www.wykop.pl/wpis/50609561/#comment-179263269


I to jest właśnie manipulacja. Dzięki, koniec rozmowy, nie pisz do mnie.

@Brother_of_Steel: jedno zdjęcie z kotem z gorących mają być potwierdzeniem twojej tezy? XDDDDDDDDDDDD dawno nikogo tak śmiesznego tu
  • Odpowiedz