Wpis z mikrobloga

Kult Trzaskowskiego na wykopie jest straszny. Mesjasz nietykalny i nieskazitelny. Każdy wpis słusznie coś mu wytykający jest odrazy atakowany i przytaczane są działania pisu, choć nie ma nigdzie we wpisie nawiązania do nich. Odpowiedź na pisowskie "a za peło..." Xd. Niech Rafał wygra te wyboru, ale ludzie ochłońcie trochę, bo robi się tu niezłe wariatkowo.

#wybory #wykop #polityka
pusiarozpruwacz - Kult Trzaskowskiego na wykopie jest straszny. Mesjasz nietykalny i ...

źródło: comment_1594201798Em3F78w75iW3kjMAlabLwm.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: widzę, że kolega chyba widzi świat przez różowe okulary. Rafałek jest obecny owszem, ale długopis też jest. Akurat teraz wygrywa w tym niechlubnym rankingu Czachu, ale to się zaraz zmieni.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brother_of_Steel: długopis jest obecny często masz rację ale tylko i wyłącznie w negatywnym świetle. Jest wyszydzany i ośmieszany i tylko tyle. Nie żebym cierpiał z tego powodu ale bądźmy sprawiedliwi i nie zakłamuj rzeczywistości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: trochę nie rozumiem po co ty go bronisz? Jesteś fanem? Obaj są odpowiedzialni za ten syf, wojny polsko-polskie. I dobrze mu tak, skoro tak mówisz. Kto wiatr sieje, burze zbiera...
A tymczasem oddam głos nieważny i potem założę koszulkę "nie mój prezydent".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: nie widzę scenariusza w którym ktoś miałby być hipokrytą. Ci co atakują jedną stronę, a drugą nie, raczej takiej dyskusji prowadzić nie będą, więc nie powiedzą, że to nie prawda.
A jak ktoś uważa, że obydwaj siebie warci, to jakie ma znaczenie, którego bardziej a którego mniej się obraża? No serio... Coś chyba używasz słów, których znaczenia nie bardzo rozumiesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: a co miało dotrzeć, skoro to co mówisz nie trzyma się kupy? Jakbyś coś powiedział z sensem, a nie bredził bzdety o hipokryzji, to może by dotarło. Może zacznij od czytania definicji w słowniku, żeby pojąć znaczenie słów których używasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: nie zaprzeczam. Bagatelizuje tą sprawę jako mało istotną w sytuacji, w której obaj kandydaci są winni takich podziałów społecznych, jakie teraz mamy.
Jak napisałem, kto wiatr sieje, burzę zbiera.
Przysłowia są mądrością narodu.
Zaś hipokrytą to wydaje mi się jesteś ty. Niby nie jesteś za Dudą, ale go bronisz jakby ci rodzinę obrażali.
Na tym polega hipokryzja, jak ktoś jedno myśli, a co innego robi. Naucz się znaczenia słów które
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: odpalam gorące i mam tylko Dudę i Kolonke, zero Czacha. Ale ty bredzisz.

@Brother_of_Steel: chłopie daj spokój bo się ośmieszasz. To zdjęcie które wstawiłeś to nawet nie są gorące. Fajnie że bagatelizujesz ale skoro to robisz to nie pisz bzdur że na wykopie jest kult PiSu. Nikogo nie bronię. Bycie obiektywnym i sprawiedliwym zamiast zakłamanym gnojkiem to jest różnica.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: stary kto jest gnojkiem? Jak nie umiesz pisać bez inwektyw dzbanie, to #!$%@?.
Odpaliłem ci najwyżej kopane znaleziska dzisiaj, to są chyba takie gorące wykopy.
Bo jeśli ty mówisz o Mirko, to po pierwsze tam mało kto "z ulicy" wchodzi, a po drugie wszedłem i mam takie jak na obrazku. Coś o Peło jest na trzecim miejscu, i ama z Dudą, że żenada na szóstym, także wiesz co? Pieklij się
BrotherofSteel - @vin42: stary kto jest gnojkiem? Jak nie umiesz pisać bez inwektyw d...

źródło: comment_1594275922kVl8oA9RxiccxUERDcfBtu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brother_of_Steel: nie bierz tak zaraz wszystkiego do siebie. Ogólnie pisałem. I mówię o gorących. Gorące są jedne. Szkoda że jesteś tak zaślepiony że nie umiesz przyjąć do głowy prawdy i faktów. No nic trudno.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: jakich faktów? Że bredzisz?

Ja nie kupuje wszystkiego co ktoś powie, sprawdziłem i wyszło na to, że nie jest tak jak mówisz. Tylko tyle i aż tyle.

@Brother_of_Steel: a w którym miejscu bredzę? Jak na razie to ty bredzisz o tym że na wykopie jest kult PiSu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ja w którym miejscu?
  • Odpowiedz