Wpis z mikrobloga

Kult Trzaskowskiego na wykopie jest straszny. Mesjasz nietykalny i nieskazitelny. Każdy wpis słusznie coś mu wytykający jest odrazy atakowany i przytaczane są działania pisu, choć nie ma nigdzie we wpisie nawiązania do nich. Odpowiedź na pisowskie "a za peło..." Xd. Niech Rafał wygra te wyboru, ale ludzie ochłońcie trochę, bo robi się tu niezłe wariatkowo.

#wybory #wykop #polityka
Pobierz pusiarozpruwacz - Kult Trzaskowskiego na wykopie jest straszny. Mesjasz nietykalny i ...
źródło: comment_1594201798Em3F78w75iW3kjMAlabLwm.jpg
  • 72
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@rouli: wnikanie ile jest bezsensowne.
Po prostu po obu stronach są.
To nie zawody. Jednych i drugich dobrze by było się pozbyć, ale jest wolność wypowiedzi.
Nie dawać atencji, nie plusować, dawać na czarną. Jakby wszyscy tak zrobili, to by ich nie było. Tylko mało kto to rozumie. Takie tematy tylko podbijają oglądalność i reakcje, a o to im chodzi przede wszystkim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rouli: myślisz, że ich tyle jest? Wątpię.
Po prostu wykopki to kopią. Ja zaczynam się naprawdę zastanawiać, czy nie dodać tagu polityka na czarną, bo to co się tutaj #!$%@?, to z realnym światem nie ma za wiele wspólnego.
Kult Trzaskowskiego na wykopie jest straszny. Mesjasz nietykalny i nieskazitelny.


@pusiarozpruwacz: Też jestem tym zdegustowany. Sam zagłosowałem na Trzaskowskiego, bo uznałem że z dwojga złego to jest mimo wszystko lepszy wybór, ale jestem zażenowany widząc to masowe uwielbienie.
Pięć lat temu obiektem takiego uwielbienia był Duda, a hejtu – Komorowski. I też osoby mówiące, że Duda wcale nie jest taki idealny, były od razu zakrzykiwane i minusowane.

Ot, dobry przykład jak
@pusiarozpruwacz: juz za niedługo koniec. Od poniedziałku tylko najbardziej wytrwali będą płakać z bólu i narzekać jaka Polska jest zła, z czego jest zrobiona i że wyjeżdżają. Tydzień później zapomną co się stało i dalej będą chodzić do gówno pracy, obwiniając innych za swoje niepowodzenia.