Wpis z mikrobloga

@LM2137:
Wszystko zależy od gry.
Jak w FPS nie da się poprawić swoich umiejętności bez trenowania aima to w innych człowiek może dać sobie radę .
Ale nie zmienia to faktu że wiele osób potrafi mieć 30+ na karku , grać po 3-4h i absolutnie nie rozumie zasad gry xD
@LM2137 ja tak miałem w PUBG. Układ domków znałem później na pamięć i dało się grać. Po paru miesiącach odpaliłem znowu, były spore zmiany w mapie, jakieś nowe bronię i dodatki do nich i już powiedziałem sobie że nie będę tak nerdził w jedną grę. Też wolę single player
@DanteVeil: Spoko, to nie stoi w sprzeczności z tym co napisałem. Mogą być ludzie, którzy z 1000 godzin dalej w grę posysają, ale raczej nie ma ludzi, którzy po 10 godzinach koszą wszystkich naokoło.
@LM2137: To nie graj gier rankingowych, nie ma przymusu.
W takim CSGO masz 1000000 serwerów społeczności, są też gry typu wyścigi zbrojeń itd. można się świetnie bawić bez grania turniejów. Tak samo jest w lidze, są normal game i tam nikomu aż tak nie zależy.
Najgorzej jak nie grasz w ligę 2 tygodnie, potem siadasz i od razu odpalasz turniejowy. Łapy masz jak z drewna i grasz może na 50% swoich
@LM2137: Szczerze, kiedyś jak nolifiłem w CS (a gram w tą grę zanim jeszcze powstał CS :P - w HL na kawiarence z kumplami) Później cs 1.1 1.2 ogrywałem nawet nieoficjalnego 1.3 a sieciowe 1.4 i 1.5 już długie godziny, (ciekawostka, mając CS 1.4 można było grać na serwerach CS 1.5 :P ) później (r)ewolucja 1.6........ CS:CZ i Source to gówna więc pomijam (z jednym wyjątkiem, CS:CZ miał tryb SP więc
Ehhhh, dlatego się przerzucam na gry SP. Człowiek chce się odprężyć przy rundzie w LoLa, a dostaje oklep od smurfa na god tierowym picku z ostatniego patcha i zostaje zwyzywany od frajerów. ()


@FearFactory: tak było, byłem tą yuumi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak na serio, to po prostu może nie graj ranków?
@Hound: Po to są ranki. Nie można nakazać ludziom czekać z graniem aż łaskawie ty wejdziesz, żeby były równe szanse. Poza tym skoro przegrywasz na jakimś poziomie, to spadniesz i będziesz się cieszył grą z innymi na twoim. Dziś gry online szybko zmieniają warunki, ale nadal nie tak szybko, żeby nie ogarniać. Od zawsze było widać czy ktoś ma dryg czy nie, ilość czasu wiele nie zmieni. Steam mi podpowiada, że