Wpis z mikrobloga

P 26 Szczecin

Zgłoszenie a11f791d9609b167 z dnia 2020-07-07 21:14:30

Imię: P
Wiek: 26
Miejscowość: Szczecin

Kim jestem?
Wrzucam swoje zgłoszenie na MirekSzukaŻony w sumie z ciekawości czy da się tak kogoś poznać. Jestem typem osoby, która między obcymi jest bardzo kulturalna i spokojna natomiast wśród bliskich znajomych często jestem tym rozgadanym, który rzuci od czasu do czasu jakiś śmieszny głupi tekst. Siedzenie w domu całymi dniami nie jest dla mnie - muszę gdzieś wychodzić, pobyć z ludźmi. Bardzo lubię poznawać nowe osoby. Lubię wszelkie aktywności poza domem, od wyjścia do pubu po wyjazd na ognisko. Jestem osobą zorganizowaną, która lubi mieć wszystko uporządkowane, zaplanowane i pod kontrolą. Bardzo ważna jest dla mnie rodzina i przyjaciele, jestem przywiązany do miejsca i ciężko mi byłoby np. przeprowadzić się do innej miejscowości.
Mam skończone studia, dobrą pracę i nie mieszkam z mamą ale nie lubię mówić o takich nudnych faktach.

Wygląd
Wzrost około 179cm, włosy kręcone ciemny blond, zielone oczy, pełny zarost, twarz ani piękna ani brzydka, waga 80 kg. Dbam o higienę i schludny wygląd, moje kosmetyki to nie tylko mydło. Zęby w komplecie, zadbane, na twarzy brak pryszczy czy blizn. Lubię nieco bardziej elegancki wygląd, chętnie noszę koszule, moja garderoba to głównie kolory czarny, biały, granatowy. Dresom, czy koszulkom z rysunkami z anime - stanowcze nie.

Zainteresowania
Pracuję nad sylwetką i kondycją, prawie codziennie albo biegam albo trenuję siłowo.
Przed epidemią chodziłem na taniec towarzyski a także lekcje pływania, teraz zbieram się aby powoli do tego wrócić. Chętnie wyskoczę na takie rozrywki jak bilard czy kręgle. Bardzo dużo słucham muzyki, słuchawki w uszach cały czas. Bardzo lubię dyskutować i wyrażać swoje zdanie, dlatego mam konto na wykopie a także innych portalach.

Czego oczekuję?
Szczerze to interesuje mnie kobieta do stałego związku ale nie pogardzę też po prostu opcją zawarcia nowej znajomości na zasadzie "zobaczymy co będzie". Lubię kobiety otwarte, towarzyskie, uśmiechnięte, zdecydowane.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Spędzony razem w wakacyjny beztroski sposób - plaża, morze, imprezy, rozrywki, zabawa, życie chwilą.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - niespecjalnie myślałem nad tym do tej pory, jestem raczej na tak
Dzieci - podobnie, raczej na tak
Alkohol - okazjonalnie, cała gama od zwykłego piwa po najdziwniejsze drinki
Papierosy - nie przepadam
Narkotyki - dawno temu trochę marihuana, obecnie nic.
Uważam, że wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonyszczecin #mirekszukamirabelki
  • 11