Wpis z mikrobloga

"Przykry wieczór [chwila ciszy] dla wszystkich którzy mają eLkę w sercu"

Dawno nie słyszałem tak beznadziejnie jednostronnego komentarza. Co najmniej jakby reprezentacja grała z Niemcami.

Czy w tym Polsacie zdają sobie sprawę, że ludzie oglądają mecze także poza stolicą? XD

#mecz #pucharpolski #cracovia #legia #ekstraklasa
Pobierz Jegwan - "Przykry wieczór [chwila ciszy] dla wszystkich którzy mają eLkę w sercu"

...
źródło: comment_1594151987596PfZFSfweoDtth5TsQ15.jpg
  • 20
@RunAway268: idąc logiką opa i innych, komentator to kibic Legii, dlatego właśnie przy bramkach Cracovii normalnie komentował i cieszył się z bramki.

Dawno nie słyszałem tak beznadziejnie jednostronnego komentarza


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
widzę, że cierpisz na syndrom oblężonej twierdzy. Każdy to wróg, każdy chce dowalić, na każdego uważaj. Odłóż to do szuflady i spójrz choć raz bezstronnie. A najlepiej zobacz sobie powtórkę. I zrozum, że nikt nie atakuje Twojego klubu.


@Niekumaty_: Ale o co tobie chodzi? Kto wysrał głupoty, że komentator był bezstronny? Legia dostała #!$%@?, nikt tego nie neguje, a ktoś wysrał taką głupotę

Dawno nie słyszałem tak beznadziejnie jednostronnego komentarza


Naprawdę
@technojezus: Teorie spiskowe to masz chłopie w głowie, jakieś przekonanie że wszyscy Cię atakują.

Ogladales ten mecz w tv? Jeśli tak to zgłoś się lepiej do odpowiedniego lekarza, bo ekscytujesz się jakbym co najmniej zwyzywał Ci rodzinę.

Relaks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dawno nie słyszałem tak beznadziejnie jednostronnego komentarza. Co najmniej jakby reprezentacja grała z Niemcami


@Jegwan: tyle odnośnie ciebie i ponad 100 debili plusujących twoje urojone wysrywy. To się leczy.

@klcn123: oglądałem całe spotkanie, gdzie on ci usprawiedliwał Legie? xD
Nie no, jesteście żałosni i jeszcze ktoś mi powie, że nikt nie ma jakiś kompleksów odnośnie Legii.

Juz wszystko wiem, sędziowie pomagają Legii, każdy komentator spprtowy jest prolegijny, wszystko się rozumie