Wpis z mikrobloga

O fajnie @morele_net, zakupiłem u was przedpremierowo wersję schumachera F1 2020, po to żeby grać sobie 3 dni wcześniej we wtorek, dzisiaj jest wtorek a gry dalej nie ma i nie została nawet wysłana. A support w mailach mówi, że gra zostanie wysłana w czwartek żeby była na piątek(premiera zwykłej wersji). Dzięki guys, następnym razem będę wiedział gdzie nie kupować :)

btw. jeśli nie macie gry na stanie, lub jeszcze w magazynach to nie piszcie "dostępne 20szt" bo to zwykłe oszukiwanie ludzi xD
#f12020 #morele #f1
  • 17
@Straatmoono morele zawsze leci w #!$%@?, pamiętam jak kupowałem u nich kompa na części i co chwilę dzwoniły baby z infolinii że im brakuje raz tego, a raz tego. W pewnym momencie po prostu zrezygnowałem bo już mnie #!$%@? trafił i kupiłem tego samego dnia z odbiorem w salonie wszystko w xkomie (co prawda musiałem do dwóch punktów pojechać ale wszystko ogarnęli bez problemu na infolinii). Jedynie zasilacza brakowało, to kupiłem go
@KOXsu: jak kupowałem pc na Wiedźmina to przezornie miał przyjść dwa tygodnie przed premierą. Pomyślałem, że rozruszam go trochę w w1 i w2 które w tamtym czasie i tak znałem na pamięć.
Pech chciał, że zamówiłem sobie budę i aio którego dostawa miała trwać 5 dni roboczych a trwała... 21.

No kutwa spoko. Gdyby ktoś mi powiedział wziąłbym po prostu inne podzespoły a nie czekał jak idiota patrząc na te wszytkie
@morele_net Tylko tutaj pytanie - skoro nie macie ich na stanie to po co piszecie, że dostępne jest 20szt? Działacie tym samym na szkodę klienta, bo mogłem sobie zamówić z Allegro, czy innego sklepu i miałbym dzisiaj, a tak to muszę czekać do piątku na grę, która miała być dzisiaj. Tak na prawdę to straciłem pieniądze bo mogłem kupić tańszą wersje w piątek i efekt byłby ten sam.
@Straatmoono, produkty muszą się świecić jako dostępne, w innym wypadku nie można byłoby ich zakupić. Przeważnie gry wysyłane są przed premierą, niemniej jednak nigdy nie zapewniamy, że tak się stanie. Niestety w przypadku tej gry, dostawa przed premierą nie była możliwa, z powodu problemów u dostawcy.