Wpis z mikrobloga

Witajcie,
powiedzcie mi proszę czy takie opóźnienie na tym etapie trackingu https://alipaczka.pl/?track=00459007738744105826 to normalne? Czy ten samolot tam nie wylądował, nikt się nie zajął tą partią towaru czy jak? Poprzednie 2 paczki z 0045 po prostu szły wzorowo a dla poprzedniej paczki wysłanej samolotem w czwartek (tydzień wcześniej) o 20, miała przybycie w piątek a odprawę w sobotę https://alipaczka.pl/?track=00459007738742017503 (ekspresowo), a tytułowa paczka idzie dokładnie tydzień później i zachowuje się zupełnie inaczej, pomóżcie
#alipaczka #aliexpress @AliPaczka
  • 10
  • Odpowiedz
@ConanLibrarian: paczka sprzed tygodnia szła wzorowo, po wylądowaniu ktoś się nią w Belgii zajął, w sobotę była ogarnięta i pewnie poszła do PL gdzie została zarejestrowana w środę. Tutaj natomiast samolot wyruszył w czwartek no i w piątek, sobotę i poniedziałek śladu po niej nie ma - o to mi chodzi.
  • Odpowiedz
paczka sprzed tygodnia


@xxxjulianoxxx: Jakie opóźnienie? Bo na razie wszystko idzie jak po sznurku...

Tutaj natomiast samolot wyruszył w czwartek no i w piątek, sobotę i poniedziałek śladu po niej nie ma


Ale odróżniasz samolot od przesyłki w kontenerze?

Czy ten samolot tam nie wylądował


Jak najbardziej wylądował. Jeszcze się nie zdażyło, by samolot w końcu nie znalazł się na ziemi po tym, gdy doleci do celu czy skończy mu się
  • Odpowiedz
@ConanLibrarian: aaaa napisałem że druga paczka (00459007738742017503) szła szybko, ta akutalna (00459007738744105826) ma lekkiego laga. Zapytałem czy lag na tym etapie (przed Nadejście przesyłki do kraju tranzytowego) jest normalny. Zakładam że ktoś tą paletę z samolotu oblatuje z czytnikiem i powinna się pojawić w systemie. I tutaj pytanie jest proste, czy nikt sie nią nie zajał, czy po prostu wpis do systemu jest opóźniony i gneeralnie czy to normalne.
@Andczej to
  • Odpowiedz
@xxxjulianoxxx: Skąd bierzesz te informacje o takich szybkich dostawach z ali? moja 045 po odprawie w Belgii wisi od 12 czerwca a była tam już 4. Dobrze ci piszą - zażyj melisę i śpij spokojnie, aż do otrzymania SMS, że została nadana paczka do ciebie o takim numerze. Nie ma ostatnio reguły jak szybko dojdzie paczka, może się potknąć na dowolnym etapie lub polecieć jak błyskawica.
  • Odpowiedz