Wpis z mikrobloga

@NamietnyDzwigowy: wiesz, że ta #!$%@? karta, koperty i dystrybucja, to wszystko koszty pokryte z naszych podatków? W dodatku pewnie zarobił na tym jakiś kumpel Sasina 5x tyle niż cena rynkowa, a wszystko, żebyś oddał nieważny głos. Ha tfu.
  • Odpowiedz
@NamietnyDzwigowy: obecna władzą potrzebuje hamulca. Nieważne jakiego, ale wyraźnego przystopowania w swoim dążeniu to autorytaryzmu. Może oddaniem nieważnego głosu jest zgodne z Twoimi ideałami, ale ten romantyczny gest tylko umacnia szambo w którym żyjemy. Jeśli tego nie dostrzegasz to jest to przykre.
  • Odpowiedz
@m0rgi: Nie wiemy czy mniejsze zło będzie mniejsze. Z tym się w 100% z Tobą zgadzam. Widzę jednak problem w stwierdzeniu, że "wysoki procent nieważnych głosów mógłby coś sugerować". Może sugerować wiele rzeczy i nie jest jednoznacznym i pewnym dla interpretującego sygnałem, że istnieje grupa ludzi którym obecny stan się nie podoba. Taką informacje można interpretować oraz przekręcić na wiele sposobów. Tak jak pisałem wyżej, Ty oddasz nieważny głos z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NamietnyDzwigowy: popieranie Trzaskowskiego jest trochę smutne, Popieranie Dudy #!$%@?, popieranie obu na raz to już w ogóle jakieś upośledzeni umysłowe.
  • Odpowiedz
@rales: o tempora o mores... i jeszcze to zaplusowało prawie 2000 innych zepsutych kapucynów. Później dziwimy się, że 70% wyborców głosuje za PoPisem. Dramat - szkoda na was słów - ja zamierzam to samo zrobić bo obaj kandydaci są do dupy.
Od Ku*wa 15 lat rządzą wami dwie partie na zmianę ruch*ając nas w dupę. Zamiast mieć swój rozum to lecicie jak stado owiec od jednych do drugich licząc na
  • Odpowiedz
@Turahk: 50k takich głosów faktycznie nie robi nikomu różnicy ale milion czy dwa już tak i nikt nie przeszedłby obok tego obojętnie, ruch warty lamentu o sfałszowanych wyborach oraz jasny sygnał dla politykierów o tym że istnieje spora grupa wyborców do zgarnięcia, może wtedy coś się zmieni bo jak na razie obserwujemy teatr który trwa latami
  • Odpowiedz
@Kardio_Error: A nie jest to już grupa zgarnięta, tylko jej kandydat odpadł w pierwszej turze? Mam wrażenie (może błędne), że większość tego typu głosów pojawia się ze strony wyborców Krzysztofa Bosaka. Najwyraźniej z wielu powodów nie przekonał wyborców PO ani PiS do tego by na niego głosowali. Wydaje mi się, że oddanie nieważnego głosu nawet przez wszystkich wyborców Bosaka nie musiałoby kogokolwiek ruszyć a tym bardziej sugerować o sfałszowaniu wyborów.
  • Odpowiedz
@rales: Raczej w drugą stronę. Bo ci z drugiej strony maja zajebiście aktywny elektorat. Od Bosaków, aż po Trzaskowskiego, który wyprowadza ludzi na ulicę. Ci po drugiej stronie już dawno są zmobilizowani.
  • Odpowiedz