Wpis z mikrobloga

Wlasnie skonczylem skladac zestaw #lego 10260. Skladalem od tygodnia, robiac sobie z 5 sesji po 1-2 godziny. Zestaw jest super - dopracowany, pasuje mi tematyka, ale 2500 klockow bylo jednak troche zmudne nawet w takim modelu. Chyba nie lubie Lego az tak mocno jak mi sie wydawalo, bo kupilem sobie niedawno Nintendo Switch i powiem Wam, ze daje mi duzo wiecej frajdy. No ale Lego pozwala bardziej sie wyciszyc, nie niszczymy oczu.

Lego bedzie zawsze najlepsza zabawka dla dzieci, ktore cudownie moga wspomoc sie wypbraznia, a dorosli, jesli nie maja talentu i nie buduja nic swojego zaawansowanego, jada jednak na sentymencie. Dobrze, ze zestawy z czasem nie tanieja bo odradzalbym kupowanie na potege duzych zestawow na przyszlosc, bez sumiennego ich ukladania. Ale ja wiem, ze nim bede w przyszlosci kupowal zestaw trzy razy sie dobrze zastanowie. Ideasy to chyba najfajniejsza seria i kolejna bedzie Barakuda, nawet jesli za kilka miesiecy.
piotrveyner - Wlasnie skonczylem skladac zestaw #lego 10260. Skladalem od tygodnia, r...

źródło: comment_1594079115fMyIo22QddfApu3Wewn7tH.jpg

Pobierz
  • 12
@piotrveyner:
No modulary są dość żmudne w składaniu. Dużo powtarzających kroków i małych elementów rozciąga to w czasie, bardziej mnie męczyły tylko technicsy.
Polecam Baracude, dała mi dużo wiecej frajdy niż ten bar zarówno przy składaniu jaki złożony zestaw swoją złożonością jak i wielkością. Pozostało mi jeszcze ją przekształcić na statek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale 2500 klockow bylo jednak troche zmudne nawet w takim modelu


@piotrveyner: to teraz pomyśl sobie, jak żmudne i wkurzające by składanie Taj Mahal było (zestaw jest ponad 2x większy - 5923 elementy) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)