Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kezioezio: tylko, że takimi sloganami nie zachęci do głosowania na siebie jakiejś wielkiej liczby ludzi, a sama TVP wykorzysta to przeciwko niemu i zmobilizuje swój elektorat.

Opozycja od lat nie umie w politykę tak bardzo. :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Krupier: Przecież tak było w czasie 2007-2015, tyle że dzieci z wypoka nie pamiętają. TVN, Polsat i rządowa TVP się tasowały jak to jest zajebiście.
Teraz może i TVP jest przebrzydlą tubą i jeszcze się za to płaci, ale chcesz posłuchać drugiej strony, to przełączasz na TVN czy Polsat. (i nie, tvrepublika czy inne szurowe stacje to nie jest alternatywa tylko rak).
Wtedy tak nie było i o ile propaganda
@tellet masz rację, dokładnie tak było. Ale dla mnie kluczowe jest to "propaganda nie była tak ostra".

Przy całej świadomości tego jak było, wolałem tamte media. To było jednak dziennikarstwo wiele poziomów wyższe. Można mówić że i jedno i drugie gówno, ale odradzam taki ślepy symetryzm. Gówno też się stopniuje i to co osiąga tvp to są horrendalne, gargantuiczne pokłady gówna nieznane nigdy wcześniej. Sam fakt że mogę zmienić kanał nadal nie
@tellet: ja o tym wiem dlatego też ha tfu na TVN. TVN również manipuluje tylko robi to bardziej subtelnie i hmm "inteligentnie" przez co więcej ludzi się na to łapie nawet tego nie zauważając.TVP jednak tak leci po bandzie, że już tylko ostatni kretyni się na to łapią.
Przy całej świadomości tego jak było, wolałem tamte media. To było jednak dziennikarstwo wiele poziomów wyższe. Można mówić że i jedno i drugie gówno, ale odradzam taki ślepy symetryzm. Gówno też się stopniuje i to co osiąga tvp to są horrendalne, gargantuiczne pokłady gówna nieznane nigdy wcześniej. Sam fakt że mogę zmienić kanał nadal nie sprawia, że uważam ze jest lepiej niż kiedyś.


@oslet: Właśnie taka lekka propaganda działą najlepiej. Dlatego
@tellet: już nie pierdziel, że za PO tvp tak samo wyglądało, bo to już naprawdę jakiś gwóźdź w łeb trzeba mieć wbity żeby tak myśleć, pamiętam jak za PO do tvp korwina z szumulewiczem zapraszali często, program młodzież kontra który był spoko, dużo programów publiczystycznych, i była jakaś tam lekka propaganda, ale w porównaniu do dzisiejszego tvp to jak bym porównywał mały śmietnik z największym wysypiskiem