Wpis z mikrobloga

Popatrzcie sobie, Gazeta Polska, redakcja z przeciwnego obozu, zadaje Trzaskowskiemu niewygodne z ich punktu widzenia pytania. W dodatku wchodzi mu w słowo i dyskutuje. I jest mu pozwolone to robić. Wcześniej był korwinistyczny Najwyższy Czas.
Czy wyobrażacie sobie na debacie TVP redaktora Gazety Wyborczej albo Faktu zadającego Dudzie niemiłe pytania?
To by było tyle w temacie, która debata jest bardziej pluralistyczna, sprawiedliwa i obiektywna.
#debata #tvpis #wybory #polityka
  • 11
@wilku88: No i to mnie zdziwiło, spodziewałem się czegoś mocniejszego a tu gość nastawił się na uderzenie w PiS ;)
No i Gazeta Polska czy Republika nie zadały jakoś mocnych pytań co też mnie zdziwiło.
Ale nie sądziłem że Karnowscy się obsrają, no ale oni wolą pewnie już nad okładką pracować na jutrzejsze wydanie gazety niż zadawać jakieś pytania.
No i dokładnie pluralizm, pytania od każdego kto się zgłosił, pytania na
@andrzej-roman: Jeszcze takie spostrzeżenie co do debaty w TVP. Pytaniem o kolej w Końskich Prezydent mnie kompletnie przekonał do siebie i do autentyczności tej debaty. Jako miłośnik kolei wiedział, że przez Końskie będzie przebiegać siódma szprycha CPK i biegnie tamtędy linia kolejowa nr 25.
Wiedziałbyś sam zapytany z marszu? On wiedział! Ma mój głos. ( ͡° ͜ʖ ͡°)