Wpis z mikrobloga

pomijając to, że baby z siłowni robią rewie mody i same pokazują w ten sposob bardzo dużo, to śmiać mi się chce z rad niektórych osób, żeby kasować tindera i poznawać na żywo na silowanich czy ulicy xD powodzenia jak tutaj nawet głowy w stronę niektórych dziewczyn nie można odwrócić, to za zagadanie jak się nie spodobasz to już możesz się witać z latka creepa
#tinder
G....._ - pomijając to, że baby z siłowni robią rewie mody i same pokazują w ten spos...

źródło: temp_file.png1045683679091589337

Pobierz
  • 88
@Gradi_: no a po co ty czytasz te wysrywy
ja polecam zagadywanie bo robie to i wiem jak dziala, rozmawiam z kobietami i znaczna wiekszosc mowi ze bardzo to lubi i docenia jak ktos zagada na zywo. Oczywiscie musisz sie spodobac, bo jak nie to nie zadziala, ale masz natychmiastowy feedback, w 15 sekund wiesz czy sie podobasz i czy sie z kims umowisz bez tracenia czasu na tindera
@Gradi_: wczoraj bylem na siłce, 1/2 kobiet cwiczy dla siebie w normalnych sportowych luźnych ubraniach. Polowa z brzuchem na wierzchu i spodenkami, które mają rów na dupie i są polprzezroczyste, pod nimi od razu widzisz pol dupy w stringach, bo te są widoczne. I ze niby mam nie patrzeć?

Generalnie silownia zrobila się lepsza od gogo pod tym względem bo dupy ładniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)