Wpis z mikrobloga

@tomosano: Znam tamte rejony i mogę powiedzieć że to chyba najtwardszy elektorat, historie jakie słyszałem jak np proboszcz pobierał opłaty i % ze zbiórek na chore dzieci jeszcze gdyż to było na terenie jego parafi. Ludzie nic nie robili tylko gadali między sobą a jak przychodził po kolędzie cyk koperta obiadek i miłe słówka tak zakłamanych ludzi dawno nie widziałem.
  • Odpowiedz
@tomosano: nic nowego. Babcia pochodzi ze wsi pod Końskimi. Mieszka w Łodzi od kiedy ponad 50 lat temu wyszła za mojego dziadka. Ostatnio do niej dzwoniły koleżanki ze wsi (kilka tygodni przez wyborami), żeby pamietała na kogo głosować. Babka to aż się zapowietrzyła z oburzenia, dawno jej takiej w--------j nie widziałam, a jest abolutnie antyPiS. Skończyło się tak, że koleżanka stwierdziła, że babcia wstyd wsi przynosi. A babcia się z
  • Odpowiedz
@gloomy_bear: zloto!

Ciotka jak się dowiedziała, że zarabiam 3200 brutto to aż zębami zgrzytała, że ooo dobrze, to dużo. [...] Dobrze, że prezydent robi porządek z bezdzietnymi karierowiczami.


@kt13: co... do... k---y..... ( _)

Nie dziwie sie ze ludzie z zarobkami >5k brutto sa uwazani za "najbogatszych", skoro 3.2k brutto to duzo... tacy ludzie chyba nawet nie pomysla o tym ze nie kazdy ma mieszkanie
  • Odpowiedz
elu i sensu życia


Przez ten miesiąc:

- Dostałem jeszcze lepszą pracę za lepsze pieniądze

- 7cm w pasie mniej

- 6kg mniej
  • Odpowiedz