Wpis z mikrobloga

#pomocy #prawakonsumenta #umowa
Hej mam pytanie czy ja jako konsument mogę rozwiązać umowę z dostawcą internetu jeżeli ten nie dotrzymuje obietnic co do naprawy?.
#internet #komputery
Bo jest sprawa u mnie jak pisałem z internetem,obecnie nic się nie zmieniło co do stabilności łączą. Sprawdzałem wszystko i robiłem u siebie żeby polepszyć stabilność łączą. Opiszę dokładnie co mi się dzieje jeśli ktoś chce bardziej się wczytać i może mi pomóc,okej zacznę od tego,że mam 60-63 "pingu zazwyczaj" lecz od 1-2 miesięcy mam problem i z 60-63 pingu zazwyczaj raz na 1 minutę dobija mi do 300 albo 400 potem znowu obniża się do 30-40 albo 60-63 jak pisałem dodam do tego,że mam łącze podpięte do komputera przez ethernet i jest on zwyczajny, zwyczajna RJ45 oraz internet na antenę żadne 5G czy LTE wracając do tematu zazwyczaj dzieje mi się to jak gram w gry np:csgo,tf2,bf4 i tutaj gram na polskich lub niemieckich serwerach. Po drugie gdy robię speedtesty to ukazuje mi się że lokalnie mam 6 pingu i wszystko jak na umówię czyli dana prędkość pobierania i przesyłania na co dzień gdy go używam do oglądania filmów itd nic mi nie przeszkadza. Po trzecie nie chce podawać danych personalnych tej osoby bo wiadomo rodo i po drugie nie chce się z nią bawić w sądzie ani w żadne telefony ale dodam ,że gość ma ustawione,że pracuje od 12-20 spk tylko że jak próbuję się do niego o tych godzinach dodzwonić to nie odbiera raz się nawet rozłączył, ostatnio jak się #!$%@?łem na ten internet bo wiadomo po cały dniu człowiek skatowany chce się chwilę rozluźnić grając w coś co daje mu przyjemność ale mniejsza to zadzwoniłem tak o 21:30 no spoko rozumiem ,że to już jakiś czas jak skończył ale no jak pisałem do niego nie da się dodzwonić o tych godzinach to mówi mi ,że jestem ja jednym problemem i jak mi się nie podoba to mogę rozwiązać umowę.I czy da się rozwiązać umowę bez żadnych dodatkowych kosztów. I czy da się to zgłosić bo nie naprawił problemów od tamtej pory jak zadzwoniłem to nie naprawił tego i ogółem nie polecam tego dostawcy na terenie Zwolenia,Kozienic,Radomia.
Dziurkaczdofarby-14 - #pomocy #prawakonsumenta #umowa 
Hej mam pytanie czy ja jako ko...

źródło: comment_1594056556YaOnywe5lgz7ZIzjxVhXeQ.jpg

Pobierz