Wpis z mikrobloga

Hrabia, miłośnik perfum, posiadacz najdłuższego ogona na świecie (a przynajmniej w całym województwie)...

Po dziewięciu cudownych latach przyjaźni pochowałam dziś mojego futrzastego przyjaciela - Dyzia. Dwa tygodnie temu zdiagnozowano u niego zespół Cushinga. Wczoraj praktycznie przelewał mi się przez ręce, nie był w stanie ustać na łapkach. Popiskiwał tylko żałośnie i podążał oczami za przechodzącymi przez korytarz kliniki weterynaryjnej ludźmi. Musieliśmy go uśpić. To była jedyna opcja. Wszyscy domownicy byli z nim do samego końca.

Trudno byłoby o lepszego kota. O tak charakternego, dostojnego i pięknego zwierzaka. Wzbudzał zachwyt każdego, kto nas odwiedzał. Kolega, mimo tego, że posiada dwa koty, na tapecie ustawił sobie zdjęcie naszego Dyzia - tak mu się spodobały te sowie oczy. Nie możemy pogodzić się z tym, że opuścił nas zbyt szybko. Dziś rozpłakałam się na widok wstążki, którą bawił się jeszcze tydzień temu.

Pamiętajcie - kochajcie swoje zwierzaki, cieszcie się każdym dniem spędzonym z nimi i róbcie im badania okresowe. To najlepsze, co możecie im od siebie dać.

#koty #kitku #kot #pokazkota #feels #zwierzaczki
JacksBrokenHeart - Hrabia, miłośnik perfum, posiadacz najdłuższego ogona na świecie (...

źródło: comment_1594056291w80oJpasCUaJITUamwndFE.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz