Wpis z mikrobloga

@TetraHydroCanabinol: PiS, gdy Unia każe nie szczuć na gejów: nie będą nam w obcych językach!! ()
Także PiS, gdy Unia każe znieść mentole: bardzo dobra decyzja, dowód na solidarność europejską ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@TetraHydroCanabinol: byłem w Gruzji, do każdych zakupów w spożywczaku normalnie się dostaje jednorazówkę, w knajpce do każdego drinka parasolkę i słomkę plastikowa, a właśnie wybór papierosów smakowych jest obłędny.
  • Odpowiedz
Polecam kulki smakowe do filtrow. Na allegro drogo, 20zl za 100 sztuk, ale na ali mozna znaleźć po 80zl za 1000 albo i taniej :) troche fandzolenia jest z wyciaganiem tych kulek i robieniem dziury w filtrze wykalaczka, ale na zapas jak sie zrobi odrazu paczke jest cacy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@erixon: no to sam se odpowiedziałeś, niech Afryka nadgoni chociaż w 40% Europe z przed zakazów plastikowo śmieciowych, przestanie być śmietnikiem świata i wtedy możemy siać dalej obostrzenia w krajach cywilizowanych. A nie ze w Afryce pala cała elektronikę na tony, by odzyskać gramy złota. A ja mam 1/10 wypłaty płacić za śmiecie i jeszcze nie wszystko mi wezmą.
  • Odpowiedz
@jezyczka: Akurat tutaj się mylisz zielonko,rząd był przeciwny tej ustawie ale przegrał rok czy dwa po złożeniu odwołania,Polska jest 2 albo 4 co do wielkości producentem tytoniu w EU.
  • Odpowiedz