Wpis z mikrobloga

@chrurupek to ja polecam gotowe gilzy z klikanym filtrem, mentol taki mocny że aż zapiera dech w piersi xd 8zl za 100 sztuk, kupujesz do tego maszynkę za 6zl i tylko potem tytoń co jakiś czas, tanio wychodzi w porównaniu do kupnych a i mentol naprawdę fajny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jezyczka: tak serio to Polacy, jak nie potrafią się jednoczyć politycznie, to w tej kwestii się zjednoczyli xD prosta sprawa, BAT (Augustów) i fabryka przy Krakowie = ogromne wpływy do skarbu państwa no i chyba dzięki temu zarówno PiS, jak i KO byli przeciwni. Poza tym mieszkam przy granicy i wiem, że szara strefa ma się dobrze, to teraz jeszcze lepiej xD
@Package no i od razu wkurzenie z rana, facet wysprzedal te fajne gilzy, ma inne firmy też ale nie wszystkie mi podchodzą, niektóre mentole mają posmak kminku, przynajmniej w moim odczuciu xd ale podsylam sprzedawcę na allegro wraz z zestawem, jeśli nie wrócą te ze zdjęcia to jeszcze fajne są te mascotty, można je dostać w niektórych sklepach. Człowiek ledwo otworzył oczy i wkurzenie xd muszę do niego potem napisać bo z
approved - @Package no i od razu wkurzenie z rana, facet wysprzedal te fajne gilzy, m...

źródło: comment_1594102259NOsHSdPDy0KY1LSYlO78y2.jpg

Pobierz