Wpis z mikrobloga

intercom/zestaw bt- głownie od muzyki, czasem pogadac z plecaczkiem wiec w sumie wystarczy sie zdzwonic.
chciałbym by glosniki w kasku mozliwie malo uwierały w uszy, kupilem na ali zestaw z mikrofonem ale te glosniki były mega grube. macie cos sprawdzonego?

#motocykle
  • 12
  • Odpowiedz
@woda48: a Twój kask ma wycięcia na interkom? Jeśli nie ma to nie dziw się, że cokolwiek wciśniesz między ucho, będzie uwierać, wtedy zostaje ręczne wycięcie kawałka pianki (w tanim kasku to nie żal), ale trzeba najpierw bardzo dokładnie ogarnąć miejsce, w którym ciąć, bo jak trochę za bardzo w x kierunku ustawisz głośniczek to możesz wyraźnie ciszej słyszeć dźwięk
  • Odpowiedz
@woda48: @wojczilol: mam tego t-maxa i sterowanie głośnością to masakra, w ogóle mało intuicyjna obsługa, sam się włącza jak odłożę kask (trzeba uważać żeby nie naciskał kółka), nie łączy się z tym tanim freedconnem sc co mają szkoły jazdy. ogólnie fajny, ale chyba lepiej ten tańszy podstawowy, albo już sena.
  • Odpowiedz
@Hamza: nie wiem, nie miałem okazji parować się z innymi osobami. Z tego co czytałem bez problemu łączy się z innymi interkomami i można rozmawiać jednocześnie

@woda48: ja w sumie mam ustawione na maksa i steruje głośnością na telefonie, który mam na kierownicy. Jedyne co mnie denerwuje to jak ściągnę kask i przez przypadek dotknę guzik, to włącza się muzyka.
  • Odpowiedz