Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem przegrywo-piwniczakiem, który nie ma z kim jeździć na wakacje. W tym roku mam okazje na kilku dniowy wyjazd, ale mam wątpliwości, które rozbijają się o towarzystwo – są to osoby z pracy za którymi prywatnie (w pracy trzeba jakoś z ludźmi koegzystować ( ͡° ͜ʖ ͡°)) średnio przepadam, bo na dłuższą metę nie nadajemy na tych samych falach. Wyjazd w warunkach „komuna”, gdzie obawiam się że będzie to dla mnie mocno dyskomfortowe i nie będę mieć możliwości na jakąkolwiek prywatność i chwilę samotności. Do tego nie wiem tak naprawdę jaką mają wizje spędzenia tego czasu.

#przegryw #wakacje #wyjazd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f01b6de5a60033c4149ee88
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciesz się że komukolwiek pasuje w tym samym terminie. A plan wystarczy zrobić pobieżny reszta to spontan. Ja często jeździłem sam bo nie oglądam się na innych ludzi czy im pasuje czy nie. Im większa grupa tym trudniej się dogadać.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli wiesz, że wyjazd będzie się ograniczał do picia i popychania głupot to odpuść. Chyba, że wcześniej ustalisz co i jak. Przecież nie musisz się ich trzymać cały czas. Zawsze możesz pójść sobie gdzieś sam, albo posiedzieć trochę i powiedzieć ok idę się położyć czy cokolwiek.