Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#dallasstudios

Powiedzcie dlaczego Was tak bardzo interesuje z czego #dallasstudios żyje ? Co Wam do tego kto i z czego się utrzymuje ? Co boli Was dupsko, że ktoś tak jak wy nie musi zapierd@l@ć i musicie równać w dół ? Po co są te komentarze ? Żeby nie wyszło, że ktoś może mieć lepiej od Was ? Sprzęt do strimowania zasponsorowali widzowie, tak jak i wyjazdy i inne zabawki. No i co z tego ? Macie z tym jakiś problem, że nawet w komentarzach niektórzy zachowują się jak typowy polak-mem ? Nawet jak jest bezrobotny (a wspominał o tym) to co ? W tym chorym kraju oficjalnie ponad milion ludzi jest na bezrobociu, kolejne 2.5 miliona wyjechało za granicę a jeszcze kolejne prawie 3 miliony pracuje w budżetówce (z tego większość się pewnie opierd@l@ ale i tak ciągnie WASZE pieniądze). Do bogatego tez miejcie pretensje że jego dzieci mają lepiej niż Wy bo są ustawione a to Panie tak nie może byc! Przypierd@#@$%nie się do cudzej prywaty tylko pokazuje na jakim poziomie rozwoju jesteście. Zaglądanie do portfela, do majtek i pod czyjąś kołdrę to wszystko na co Was stać. Aha no i niektórzy tutaj mają widać kompleks odrzucenia bo #dallasstudios ich pobanował. Trzeba było nie lizać mu jajec w internecie a potem płakać na wykopie tylko nauczyć się języka, znaleźć normalnych kolegów, wyjechać i przestać być karykaturą samego siebie przynajmniej w internecie, bo w realu to już pewnie za późno. Pozdrawiam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0114075a60033c4149ede7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale kto tu krytykuje Dallasa za orientację? Kto szkaluje Dallasa z zazdrości o jego "dobrobyt"? XD Dallasowi trzeba współczuć, bo jeżeli faktycznie w tym kraju jest tak źle, to on jest najlepszym przykładem ofiary. Wyśmiewane jest jego zachowanie, ustanawianie nazistowskich zasad, a potem i tak naginanie ich, banowanie ludzi jeszcze przed wejściem na streama, gotowanie się na wizji o byle gówno. Dallas sam sobie szkodzi. Banuje nawet tych, którzy go
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ja się odniosę do tego kompleksu odrzucenia i banowania
Jest regulamin który wierny admin jak i samo bożyszcze swojej garstki wiernych ma w poważaniu bo można wylecieć np. z "XD" albo za "co z poprzednim kanałem" albo za pytanie osobiste(co nie przeszkadza zwierzać się Ballasowi że lizał rów jakiemuś nastolatkowi)
Ja dla przykładu dostałem bana miesiąc czy tam trochę dłużej temu za pytanie o wykop i czy go to nie
Ale kto tu krytykuje Dallasa za orientację


@Grieves:

albo za pytanie osobiste(co nie przeszkadza zwierzać się Ballasowi że lizał rów jakiemuś nastolatkowi)


@zombine:

to on jest gejem? macie linka do streama jak to mówił? :p kiedyś mówił że mu się blondynki podobają (ale to na lekkim #!$%@?) a jeszcze kiedyś jak jeszcze bamski był to na krytyke widzów odpowiedział że bamski zostaje i że go "kocha".
Wiem że to lewak
@AnonimoweMirkoWyznania: Sztainbach Ty się zajmij lepiej jakością swoich strimów i pracowaniem nad swoją kulturą w stosunku do widzów, a nie piszesz jakieś brednie jako anonek. Jeżeli tylko tyle zrozumiałeś z naszych wypocin - czyli ludzi tęskniących za starym zacnym Minesotą - to nie widzę ratunku. Może poproś kogoś żeby Ci przetłumaczył o co Twoim byłym (czy też zepchniętym przez Ciebie/KD-#!$%@? na margines) widzom chodzi. Tylko niech to nie będzie KD bo