Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc:

I #!$%@? ty dalej jak żałosny nieudacznik trzymasz się tego electrum I to drążysz bo o nic innego nie możesz się przyczepić


wszystko jest bardziej skomplikowane w bitcoinie. Ludzie oczekują jednego konta jak w ethereum a jest utxo którego prawie nikt nie rozumie. Portfele próbują to ukrywać, czego efektem jest nagła eksplozja opłat jak ktoś chce wysłać więcej, albo jak nagromadzą się adresy change. Używając electrum trzeba wiedzieć, że ufa aktualnie połączonemu serwerowi który może uruchomić każdy.
Ln to masakra skomplikowania. Ukryć da się tylko w pełnym
  • Odpowiedz
@megaloxantha: Naprawdę nie ma sensu. Znów masa bełkotu i tak do końca i jeszcze zaczyna nowe tematy o ln, przy czym wyżej wspomniałem dokładnie o "splicingu" i cały wpis o prostocie użytkowania. Nieudacznik będzie przy każdej okazji pokazywał na siłę jaki jego shit jest niby lepszy, gdzie to jakiś żart przy tym co my mamy.
Już ci powiedziałem, weź swoją zajebista wtyczkę, masz rację jest genialna, ale idź już z
  • Odpowiedz
@megaloxantha: A jeszcze wspomnę że ostatnio, dosłownie kilka dni temu gdzieś w necie mignął mi artykuł o tym że metamask coś poprawia z prywatnością. Oczywiście zdaję sobie sprawę jak istotna jest dla was prywatność w ETH - po prostu żadna, wiec z czystej ciekawości sprawdziłem czym mnie to zaskoczy. No i się nie myliłem, dokładnie czegoś na tym poziomie się sp[odziewałem. Uwaga, od tej pory metamask nie pozwoli witrynom dapsów
  • Odpowiedz