Wpis z mikrobloga

Kto stoi za sukcesem Hamiltona. Pierwszy sezon wygryzł alosno który zawsze rządził w garażu. Mistrz świata w drugim sezonie w f1. Jedyny rosberg wiedział jak go rozegrać(moze ma mocniejsze plecy). Tera jest sytuacja, nie ma takiej opcji że nie widział tej flagi plus jeszcze to że wyjechał z toru i co. Nic. A vettel, vesrtapen od razu karę by dostali. Kim jest ten człowiek który stoi za Hamiltonem?
#f1
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mocik1: no za wyjechanie z toru został ukarany skasowaniem czasu z tamtego okrążenia, a za akcję z wyjechaniem bottasa no to zostało wyjaśnione to tak, że na kierownicy nie migały żółte światełka więc było czysto
@mocik1: Ron Dennis szef Mclarena i jeden z najpotężniejszych ludzi w F1 stał za nim na początku jego kariery jak wchodził do F1. A teraz to nie wiem. Może Toto Wolff albo nawet jego Tata. Tego mi nie wiadomo.
@mocik1: zolta flaga i wyjazd z toru to byly 2 rozne kolka i z tego co wiem to to z wyjazdem za tor chyba nie zostalo zaliczone. A jak zostalo to tak jak vettelowi we Wloszech w zeszlym roku (?) A vettel bialy takze to nie specjalne traktowanie. Mozna hejtowac hamiltona ale to aktualnie najlepsza kombinacja samochod kierowca ito od dawna!