Wpis z mikrobloga

@beer_man: To jest jednak kradzież pomysłu konkretnego modelu Lego, ale co ja tam wiem. I tak samo co ja tam wiem na temat jakości surowców używanych przez Chińczyków do produkcji klocków i ich wpływu na ludzkie zdrowie ¯\_(ツ)_/¯
którego modelu? Bo szczerze mówiąc, nie kojarzę LEGO o tym wyglądzie. A skoro to ich własna konstrukcja, to co za problem?


@damw: Przyznam szczerze, że przyjąłem z automatu założenie "Chiński zestaw klocków = kradzież modelu Lego", nie wiem jaki to model duńskiego producenta.
Jeśli to jest własna konstrukcja chińskiego producenta - to moje pretensje nie mają racji bytu.
mimo wszystki to podróbki i podkradanie klientów LEGO :/


@Groudon: zapytałem kasztana zapytam i Ciebie: jesteś w stanie wskazać konkretnego MOC'a lub zestaw LEGO? Bo jeśli nie, to raczej jest konstrukcja autorska.
A patent na klocki przecież wygasł i nie ma mowy o kradzieży tutaj. Każda firma może produkować te klocki i dowolne z nich konstrukcje (które nie są kopią istniejących zestawów)
Przyznam szczerze, że przyjąłem z automatu założenie "Chiński zestaw klocków = kradzież modelu Lego", nie wiem jaki to model duńskiego producenta.

Jeśli to jest własna konstrukcja chińskiego producenta - to moje pretensje nie mają racji bytu.


Próbowałem znaleźć MOC i faktycznie, dla tej wersji nie ma, dlatego masz rację.

Nie można tego nazwać podróbką, co najwyżej nieoryginałem.


@Groudon: @mroznykasztan: chłopaki ja rozumiem, że kradnięcie zestawów 1:1 to kaszana i nie