Wpis z mikrobloga

Witam. Wakacje pełną parą i mam pytanie do wykopków w temacie Czarnogóry. Byłem dwa lata temu w Chorwacji. Prywatnie. Bez żadnych hoteli. Wynajęty pokój z kuchnią z widokiem na morze. Do morza z pokoju 10 metrów. Cena za noc za dwie osoby 60 euro. Resztę cen też poznałem podczas pobytu. Pytanie jest czy ktoś był w Chorwacji i Czarnogórze i może mi porównać jeśli chodzi o wypoczynek nad morzem i ceny. W necie jest dużo informacji. Ale każda jest trochę inna. A chciałbym się czegoś dowiedzieć z pierwszej ręki. Pozdrawiam. #wakacje #turystyka #czarnogora #chorwacja #podroze #podrozujzwykopem #morze #wyja
  • 6
@Bahupl: To zależy, w Czarnogórze Kotor i Budva mają bardzo wysokie ceny. Reszta miejscowości ma ceny w normie i nie należą do wysokich. W mniejszych miejscowościach jest taniej. Przykład Petrovac na More (chyba tak się pisze) 2 pizze + 2 piwa koszt 12 euro czyli normalna cena. W Kotorze to chyba za 1 pizzę byś tyle zapłacił. Znajoma na plaży w Kotorze kupowała Colę, koszt 7 euro.
Wino w sklepie od
@Bahupl: A jeszcze mi się przypomniało, że w Budvie płaciłem za kawałek pizzy w zestawie z Colą 2,5 euro. Noclegi były tańsze w Czarnogórze, znowu nie licząc Kotoru. Turyści to w większości Rosjanie i rosyjskojęzyczni turyści. Warto tam korzystać w ich wycieczek bo nie jest drogo.
@Bahupl: Wiesz ja jestem namiotowiec więc byłem na campingu i koszt za 2 osoby, namiot + samochód + prąd to było jakieś 16 euro a że byłem powyżej 10 dni to dostałem jeszcze rabat 10%. Co do apartamentów i hoteli nie mam porównania ale Polaków jest też tam sporo bo Czarnogóra jest na naszą kieszeń.