Wpis z mikrobloga

Kiedys jak spotykałem się z laską z #tinder i myślałem, że już złapałem byczka za rogi, to powiedziała mi, że tego nie czuje. Jak się jej zapytałem, co ze mną nie tak to powiedziała, mi że...za dużo ją przytulałem! I w sumie jak teraz patrzę, to faktycznie tak było xD. Ale z drugiej strony czytałem też #redpill, że kontakt fizyczny warto inicjować, i to robiłem, ona się nie sprzeciwiała, więc myślałem, że jej się to podoba. Potem mi powiedziała, ze po prostu głupio jej było o tym mówić, trochę przypał wyszedł.

Jak to u was z przytulasami, można przedobrzyć? Lepiej tego dotyku jak najmniej jednak?
#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 32
@DizzyEgg: całowałeś się z nią chociaż? XD
Generalnie takie przytulanie do nowo poznanej różowej jest creepy w #!$%@?.
całowanie -> seks -> chodzenie za rękę/przytulanie
mniej więcej taka kolejność jest ok
@DizzyEgg: bezpieczniej jest najpierw ją wyruchać a potem chodzić za rękę/przytulać bo przytulanie i chodzenie za rękę to już tak naprawdę związkowe zachowania a ruchania jeszcze nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DizzyEgg: Pierwsze spotkanie i już do niej wyskakiwałeś z łapami non stop, byłeś super "pushy", a to jest niezwykle odrażające. Szczególnie, jeśli druga osoba nie ma identycznego temperamentu. Nie ma jednej odpowiedzi co lepiej robić, to zależy od osoby, musisz ją wyczuć.
@DizzyEgg: no tak xD najpierw całowanie, potem przytulanie. To już na 100%. Tylko zanim będziesz całował to zbuduj jakiś dotyk, ale nie że będziesz ją tulił jak pluszaka. Powiem Ci że całowanie dla większości kobiet to nie jest jakieś wielkie coś. O wiele bardziej zobowiązujące jest przytulanie, a to wywołuje presję na dziewczynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rakastankielia: >a co zrobić, jeśli nie chcę seksu, tylko związku, a seks ewentualnie później?

zmienić priorytety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem Ci że ja też nie do końca mam ochotę tak od razu maczać #!$%@? w cipce jakiejś w sumie nieznajomej laski xD ale wiem że jak stwierdzę że chcę go już maczać po x spotkań to ona mi wyskoczy "ale my jesteśmy tylko przyjaciółmi" ( ͡