Wpis z mikrobloga

Idę na wesele, na którym, coś czuję, nie będzie ani jednej osoby znającej się na drogich zegarkach. Jako, że ja też się nie znam, poratujcie ktoś jakimś tanim (<100 zł) zegarkiem z alledrogo, który będzie działał i wyglądał w miarę dobrze z garniakiem.

Jeśli nic się nie znajdzie, to będę musiał wpisać w alledrogo "zegarek" i kupić najpopularniejszy, a bardzo nie chcę tego robić, bo mam wrażenie, że są tam w otchłani jakieś niedocenione perełki :/

#zegarki
  • 14
@Sempaaj: no i jeszcze zapytam. Skąd to założenie, że na weselu nie będzie nikogo kto znać się będzie na drogich zegarkach?? Czy ma to jakieś znaczenie?? Zdradzę Ci sekret. Nie ma absolutnie znaczenia czy zegarek na Twoim nadgarstku będzie drogi czy tani. Dodatkowo dla niektórych 100pln to będzie dużo za zegarek. Dla innych będzie to mało. Tak czy inaczej, to naprawdę nie ma znaczenia.
@AllieCaulfield: wesele kuzyna, więc sporo osób znam od urodzenia i nie wydaje mi się, żeby wiedzieli o zegarkach jakoś specjalnie dużo, dlatego raczej producent nie ma tu znaczenia. Masz rację, nie powinienem pisać "tani" zegarek i dodać budżet poniżej 100 zł. Dla kogoś to dużo, dla kogoś mało, powinienem darować sobie słowo "tani". Mój błąd.

@jihaad dzięki za link, poszukam sobie czegoś w tym stylu z casio mtp tylko z bardziej
@Sempaaj: czasem się można zdziwić, mam znajomego, który na codzień nosi fitbita, a jak przyszło co do czego to ma w domu kolekcje kilku zegarków 10k+ ( ͡° ͜ʖ ͡°) dowiedziałem się o tym właśnie na weselu jak w jednym przyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)