Wpis z mikrobloga

@Lukowski: @Student_AWAS: jak Białorusini to faktycznie są Litwinami, a przynajmniej przez setki lat byli ( ͡° ʖ̯ ͡°) podejrzewam że jakby polska się zgodziła(i usa pewnie) to jakby zrobić tam referendum nad wchłonięciem ich do polski to wyniki mogły by być ciekawe
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: no tak ale im bliżej polskiej granicy tym bardziej oni są pro-polscy i myślę że referendum mogło by mieć powyżej 50% na przyłączenie się do nas, z tym że to sfera marzeń to wiem bo jesteśmy za ciency w uszach na takie coś ale pomarzyć można
  • Odpowiedz
@szurszur: czytałem że jednak Ci opozycjoniści to podstawieni ludzie przez Putina których Łukaszenka wylapal, bo nie chciał żeby mu rusie Majdanu nie zrobiły. Tłumaczyło by to całkowita bierność unii europejskiej, Stanów i nawet naszych władz. Śmieszny fakt że tylko Hołownia się zdecydowanie opowiedział za opozycjonistami i w takim świetle nie wygląda to dobrze.
  • Odpowiedz
czytałem że jednak Ci opozycjoniści to podstawieni ludzie przez Putina których Łukaszenka wylapal, bo nie chciał żeby mu rusie Majdanu nie zrobiły. Tłumaczyło by to całkowita bierność unii europejskiej, Stanów i nawet naszych władz. Śmieszny fakt że tylko Hołownia się zdecydowanie opowiedział za opozycjonistami i w takim świetle nie wygląda to dobrze.


@szahmatt: To sa spekulacje, bo dowodów na to brak. Poza tym dopóki ich Łukaszenka nie zaczął gnebić to
  • Odpowiedz