Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Mirki zderzyłem się ze ścianą trzydziestki już jakiś czas temu. Ciągle chodzę zmęczony. Dziś to już przesada. Standardowy mój cykl: kawa tydzień, tydzień yerba nie działa. Jak się pobudzić by nie rezygnować z życia?

Nie mam siły, jakbym miał kaca. To nie odwodnienie. Alko nie piję już trochę. Pracę mam fizyczno-umysłową, więc to nie zasiedzenie. Sport był przed koroną, teraz tylko w domu. Spałem 12h, dobrym snem i śniłem i pamietam co.

To mit, że ściana dotyczy to tylko kobiet, a faceci w wieku 30-35 są w szczytowej formie. Wypiłem cztery espresso i monstera i uj, nawet ogolić się nie mam siły ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Potrzebuje energii do dynamizmu, póki kaszojad na wakacjach by połączyć pracę i wyszalenie się. Mogą być i nawet narkotyki ostatecznie, ale wolę coś legalnego i naturalnego, bo po dragach różnie z erekcją ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #pytaniedoniebieskichpaskow #niebieskiepaski #wykopplus30club #narkotykizawszespoko #kawa #yerbamate
Profil_Internetowy - Mirki zderzyłem się ze ścianą trzydziestki już jakiś czas temu. ...

źródło: comment_1593856585kVJxvqW4dJF8Ki4mtKPuzw.jpg

Pobierz
  • 70
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Budo: rozważałem, dużo osób ma, dlaczegóż mnie miało by ominąć, chodziłem jednak do psychologa i niby nie mam, jak bym poszedł do psychiatry to na pewno by coś znalazł ¯\_(ツ)_/¯ ale zmęczony jestem fizycznie, a nie psychicznie, chce mi się żyć i działać, po prostu nie mam siły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xnoybis: jestem na białkowej, keto jakoś do mnie nie przemawiało, ale rozważę to, z kardio ciężko bo mój basen jeszcze zamknięty. Do siłowego wróciłem, ale motywacja leży, nie ma pary w łapach. Też raczej woda, mięso i warzywa.
@Profil_Internetowy: Twoje ciało oddziałowuje na Twoje myśli i Twoje uczucia. To o czym myślisz oddziałowuje na Twoje uczucia i Twoje ciało. To co czujesz oddziałowuje na Twoje ciało i Twoje myśli- to wszystko jest powiązane i dlatego depresja jest taka ciężka do ogarnięcia, bo atakuje systemowo.

Jedyna inna możliwość jaka mi przychodzi do głowy, to albo jakaś infekcja (borelioza?), albo cukrzyca. Może zrób jakieś ogólne badania krwi i zobacz jakie wyniki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881: stres jest, nawet dużo, otyłość na bebechu także, niestety wywaliło bebzon, mało czasu na treningi, ale teraz staram się to zmienić, normalnie tyle nie śpię, dziś tak wyszło i spałem jak dziecko, dieta jest mocno bialkowa ale pilnuję blonnika i witamin, seks jest kilka razy w tygodniu, a i na ręcznym potrafię pojechać. Teścia i estrogenów nie sprawdzałem, dzięki nza poradę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: to znaczy? Raczej rozwiązuje problemy na bieżąco, nie mam jakoś teraz zawalonej głowy, po prostu chcę, ale jestem zmęczony ( ͡° ʖ̯ ͡°) na przykład wkurza mnie to że leżę, chcę iść poświrować, ale spać też mi się chce. Miałem ostatnio ciężko w pracy, może muszę zwolnić w weekendy, ale z drugiej strony to jedyny wolny czas by coś porobić dla siebie