Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Mirki zderzyłem się ze ścianą trzydziestki już jakiś czas temu. Ciągle chodzę zmęczony. Dziś to już przesada. Standardowy mój cykl: kawa tydzień, tydzień yerba nie działa. Jak się pobudzić by nie rezygnować z życia?

Nie mam siły, jakbym miał kaca. To nie odwodnienie. Alko nie piję już trochę. Pracę mam fizyczno-umysłową, więc to nie zasiedzenie. Sport był przed koroną, teraz tylko w domu. Spałem 12h, dobrym snem i śniłem i pamietam co.

To mit, że ściana dotyczy to tylko kobiet, a faceci w wieku 30-35 są w szczytowej formie. Wypiłem cztery espresso i monstera i uj, nawet ogolić się nie mam siły ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Potrzebuje energii do dynamizmu, póki kaszojad na wakacjach by połączyć pracę i wyszalenie się. Mogą być i nawet narkotyki ostatecznie, ale wolę coś legalnego i naturalnego, bo po dragach różnie z erekcją ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #pytaniedoniebieskichpaskow #niebieskiepaski #wykopplus30club #narkotykizawszespoko #kawa #yerbamate
Pobierz Profil_Internetowy - Mirki zderzyłem się ze ścianą trzydziestki już jakiś czas temu. ...
źródło: comment_1593856585kVJxvqW4dJF8Ki4mtKPuzw.jpg
  • 70
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: nie to nie przez to, nie upalam się jak świnia, wiem kiedy mi się nie chciało przez palenie. To inny rodzaj niemocy. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Moje dawki jedyne co mogą spowodować to lekka poprawa samopoczucia, a nie ućpanie się.
@Profil_Internetowy nie muszą być piguły, możesz dorwać MDMA w krysztale i wówczas masz dużo większą kontrolę nad spozywaną ilością i stanem swojego organizmu. Jeśli po pierwszych 2-3 kreskach uznasz że coś jest nie tak to przestajesz. Natomiast jak zjesz pigule to już jest pozamiatane, zniszczycie albo nie. Mnie że facto zawsze niszczyło xD
#!$%@? cukrzycę sprawdzałem, ale boreliozę nie, nawet nie strasz, chodzę po lasach, miałem kleszcza, nie byłem u lekarza, załatwiłem to metodami ludowymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Profil_Internetowy: no to pobudka panie. Objawy się zgadzają, warto podziałać w tym kierunku, ale zrób dobry research, bo diagnoza boreliozy nie jest prosta. Trzymam kciuki.
@InterferonAlfa_STG już wyżej odpisywałem podobnemu założeniu, że może to przez smażenie, ale mało prawdopodobne. Nie przy obecnych dawkach. Nie chce mi się na nowo tego poruszać. Listy nic nie mają do braku stresów. Jeszcze trzeba ogarnąć to co na nich, a nie zawsze to takie łatwe. Trochę za bardzo upraszczasz. Będę się badał na boleriozę, jak polecił jeden miras bo mogę mieć, oraz zrobię te badania krwi, teścia, jeszcze raz sprawdzę cukier.